Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Ismét késésben vagyok. Beszélgettünk édessel picit és utána ültem le a gép elé. Tegnap este sajnos nem sikerült megvárnom őt mert elaludtam. Nem sokon múlhatott az hogy elérjem őt de nagyon fáradt voltam. Gyorsan megírom a naplómat és folytatjuk a csevejt. Olyan jó hallgatni ahogy mesél.
    Tegnap reggel elindultunk dolgozni és kisvártatva jött is cunciért az apja. Elvitte 4 napra magához. Majd vasárnap este hozza vissza a kislányt. Már most nagyon hiányzik a cserfes kisasszony. Remélem néha gondol azért ránk ott is.
    A munkámról nem tudok sok mindent írni. Elkezdtük a bonyolult tetőnél lefúrni a talpszelement. Mivel egy pindurit bonyolultabb mint egy átlagos tető ezért lassabban fogunk vele haladni. Sajnos bekövetkezett amitől féltem. A kőművesek szarul rakták a falat és már vakaróznunk kellett hogyan tudnánk kijavítani az ő eltolásukat. Egyszerűen felfoghatatlan számomra hogy teljesen egyszerű mértani alapdolgokkal miért nincsenek tisztában. Adott egy sima téglalap aminek a 2 sarkát 45°-ban le kell törni úgy hogy a létrejövő trapéz forma minden oldala azonos méretű legyen. Ezt kb. 5 perc alatt kiszerkesztettük. Utána picit sírtam attól amit kaptunk eredményként mert képtelenség volt amit láttam. Ma a másik oldalon egy félkörbe szerkesztett sokszöget fogunk készíteni. Ha tegnap csak sírtam akkor szerintem ma bömbölni fogok...Képtelen vagyok elfogadni hogy nekik mást jelent a tervrajz és a matematika mint nekünk. Ez felfoghatatlan számomra...Jóóóó nekik hajlik a malter és eltakar mindent. De nekünk?!?! :Y
    Ha ma lefúrjuk ezt a részt is akkor a nehezén túl jutunk. Ha az alap jól meg van csinálva akkor minden rendben lesz.
    Ma édes nem dolgozik így nem üres lakásra jövök haza. Nyami!!!
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák