Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Nem volt épp tökéletes az éjszaka mert cunci itt aludt velünk. Nem engem zavart hanem az a tudat hogy édes nem alszik rendesen emiatt. Ez amolyan megelőző lépés volt hogy azonnal le tudjuk reagálni ha rosszul lenne.Szerencsére minden rendben van vele. Már nincs láza. Tegnap reggel lázasan ébredt és miután leszorítottuk neki a lázát vissza is aludt. Olyan kis erőtlen volt. Mi addig csendben rendezkedtünk. Miután felébredt már lehetett olyan dolgokat is csinálni ami zajjal jár. Én áthoztam a gépet a másik sarokba hogy rá tudjam kötni a tv-re a vga.-t. Nagyon nehezen tudtam összehangolni. Kész kínlódás ez az atinál. Még mindig nem tökéletes de azért már tudunk a gépen lévő filmeket is nézni a tv.-n.
    Ezzel nagyjából el is ment a délelőtt. Ebédeltünk és mivel jobban lett cuncika bementünk apámat meglátogatni fehérvárra. Vissza vittük neki az akksitöltőjét és megköszöntöttük. Hazafelé beugrottunk a Vörösmarty cukrászdába és sütiztünk egyet. Hazafelé a buszon az ölemben tentizett cuncika. Szegényke újra belázasodott...Ma ebből orvos lesz.
    Sajnos most a nemszeretem műszakja jön édesnek a délutános..Utálom amikor nem vár haza!!!
    Nagyon szépen telt ez a vasárnap. Amikor a géppel vacakoltam picit olyan voltam mint régen ezért siettem is befejezni a gépezést. Nem akarok újra gépőrült lenni és ezzel megmérgezni a kapcsolatunkat...
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák