Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Picit fáradt ébredés után tisztálkodás és kávézás a szerelmemmel. Ezek után ülök itt . Egyedül az jut eszembe most hogy ma elviszik tőlem cuncikámat 2 napra. Ez eléggé megvisel. Két hétig építgettem a kapcsolatunkat és talán először érzem azt hogy van olyan erős amit elértem nála hogy talán nem tudják lerombolni amíg odalesz. Persze mindebben csak reménykedni tudok. Az előjelek nem túl biztatóak. Mivel későn tudta elrendezni édes a családi átírását ide azért még a múlt havi oda ment. Persze volt párja nem fogja felvenni pedig semmiből nem tartana neki. Ma jön cunciért és el is hozhatta volna ha lett volna ennyire jó fej. Nem tőlünk veszi el hanem a saját lányától. Nyilván ezt nem fogja cuncika érezni mert szerencsére annyira nem létkérdés most az a 12 rugó. Csak megjegyeztem ezt a szarházi húzást az apukának ami nem lesz elfelejtve. Főleg azért nem mert olyan lekezelően utasította vissza hogy felvegye. No comment....Szóval ezek az előjelek...
    Az előtetőt befejeztük és ha minden igaz ma pénzt is fogunk kapni. Reménykedem...
    Ma egy kocsibeállónak fogunk nekiállni ha minden igaz.
    Még az is lehet hogy felmarkolom a gyermekeimet hazafelé és hétvégén nálunk lesznek. Erről ők döntenek majd.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák