Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Picit nyugtalanul aludtam. Pillanatokra felébredtem és kerestem édest hogy merre van. Ott volt mindig a közelemben de mégis közelebb húztam ilyenkor magamhoz vagy odakúsztam hozzá. Na de ez a pillanatokra megébredés nem engedi hogy teljesen kipihenjem magamat. Már rendben vagyok.
    Tegnap reggel nekem kellett cuncikát átadnom a Verának hogy vigye oviba és volt egy pici kis hiszti. Nem jelentős. Már egészen hozzá szoktam hogy cuncika néha kivág egy bömbizős hisztit. Az elején még pánikba estem hogy "jajj" mi van most de mára már ez elmúlt. Estére szerencsére nyoma sem maradt ennek.
    A cserepezést ha minden jól megy ma befejezem. Ma egyedül leszek mert Zolinak a dolgait kell intéznie. Remélem egyedül is be tudom fejezni a cserepezést. Majd meglátjuk. Már mindenki utálja hogy nincs még kész..
    Ma este érkezik édes anyukája és az élettársa. Itt alszanak és holnap vigyáznak cuncira mert mindketten dolgozunk. A móri bornapok is megkezdődött tegnap. Mondjuk a tömeg mára és hétvégére várható. Mi is ki fogunk menni majd. A naplómat valszeg nem tudom majd megírni mert ebben a szobában lesznek elszállásolva ahol a gép van. Majd pótolom napközben valamikor ha tehetem.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák