Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Nem az első szerelmes reggelemre ébredtem. Amióta elköltöztem és együtt élhetek azzal akit igazán szeretek valahogy egész megváltozott az életem. Most is itt ül mellettem édes.(puszi a buksijára- ő mosolyog)
    Kezdenek lehiggadni körülöttünk a dolgok és kialakulni a mindennapok. Ennek nagyon örülök. Az eltelt időszakról nem én fogok írni bővebben hanem Ő mert az agyam képtelen arra hogy normálisan vissza tudjak emlékezni és lejegyezzem.
    Tegnap délelőtt folytattuk azt a tetőt amit már rég be kellett volna fejeznünk. Egyáltalán nem érdekel a munka mostanában. Sokkal fontosabb az hogy itthon rendben legyen minden. Apró dolgokkal aranyozzák be az életemet édes és cuncika. Nagy öröm számomra hogy pl. vár rám a kislányunk őszinte örömmel.
    Ma nálam lesznek a gyermekeim. Átesünk a nagy találkozáson. Először taliznak édessel és cuncival. Kíváncsi leszek hogy hogyan állnak majd hozzájuk. Picit izgulok de úgy érzem minden rendben lesz. Délelőtt megyek értük és itt ebédelnek majd elmegyünk egyet sütizni. Ezek után hazavisszük őket. Esetleg beugrunk a csókakői várhoz és picit sétálunk az erdőben. Jaaaa! És új billentyűt veszünk...sokadikat..
    Lakás alakulgat. Tegnap takarítottunk. Az előszoba rendben van. Már csak a szobák és a konyha van hátra. Jövő hét a gyerekszoba festésé lesz. Természetesen szép rózsaszín lesz. Nagyon várom már hogy elkészüljön és ezzel is örömöt szerezhessek kislányomnak.
    Szép szerelmes napot mindenkinek.

Aktív témák