Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Végre ki tudtam magamat aludni. Tegnap este 7 óta durmoltam. Reggel elmentünk és befejeztük a cserepezést és jöttünk is haza. fél2-re itthon is voltam már. Picit izgultam hogy mi lesz mert mami jött és hozta a gyerekeket. Szerettem volna ha nem változott volna semmi a hangulatán és tudjuk folytatni a beszélgetésünket. És örömmel írhatom hogy így lett. Folytattuk a beszélgetést és meséltünk egymásnak új párjainkról. Érdekesés melegséggel eltöltő érzés hallani hogy most tényleg szerelmes Feribe. Egy csepp irígység nincs bennem hiszen nekem is megvan életem másik párja. Egy nagyon mély barátság kezd kialakulni mami és köztem. Sok olyan dologról beszélt tegnap amit nem mer megosztani Ferivel mert csak mérgezné a kapcsolatukat. Több srác is zaklatja telefonon amit nehezen tud kezelni. Néhány tanácsot adtam neki hogyan védekezhet ellenük. Nagyon oldott volt a hangulat. sikerült úgy elszakadunk egymástól hogy nem öljük egymást. Mindenben számíthat rám és a gyerekek is. Mivel nekem is van egy komoly kapcsolatom ezért teljesen át tudom érezni a szerelmét. Ma én is megyek életem új párjához és leülünk megbeszélni hogyan tovább. A legvalószínübb az hogy elköltözök egy albiba és ott várok arra hogy ő is csatlakozni tudjon hozzám. Már ki is néztem egy remek lakást egész olcsón. Mivel ő is olvassaa naplómat ki kell emelnem hogy nem kell sietnie..És annyit hogy nagyon SZERETEM őt! Tulajdonképpen ennek a naplónak a létrejötte is neki köszönhető. Egyelőre többet nem írok róla.
    ez az elválás a súlyomat erősen lefaragta. 81,5 ről 79-re estem vissza. Ennek nagyon örülök! Sőőt! Az utóbbi idők álmatlanságából kiszabadulva végre nyugodt álmom volt. Elmult az a gyötrődés ami az itthoni légkör miatt volt bennem.
    a gyerekek köszönik szépen jól vannak. Még nem mondtuk el nekik a dolgot de sejtik. Elég nagyok már hozzá.
    Nagyvonalakban ennyi történt tegnap. Nagyon fontos kiemelnem hogy mamival sikerültletennünk egy mély barátság alapjait..Ez azért nagyon fontos mert szeretném ha elmondaná nekem azokat a dolgokat amit nem lehet Ferinek de ha benne marad akkor csak felőröli. egyelőre nem nagyon van ilyen mert fülig szerelmes mint ahogy én is az vagyok..
    Ma szeretném elrendezni az albit hogy hamar oda tudjak költözni.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák