Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Nyugodt éjszaka után ébredtem. Se vihar se hőség. Ezt már szeretem. Nemrég voltam 2 éves naplóíró és el is felejtkeztem róla. Már 80 ezer lekérésen vagyok túl amit nem is álmodtam. Igazából amikor belevágtam nem iis tudtam miről fogok írni mert annyira unalmasnak találtam az életemet. Gondoltam talán egy két ember ha kíváncsi lesz rá. Ehhez képest elég szép kis tábor olvas. Bajban is vagyok hogy ezen az ünnepi alkalmon mit is írjak. Hmmm. Se óriási orgia nem volt se nagy hőstett. Csak sima munka. ÁÁÁÁÁ!! most jut eszembe! Hőstett az volt. Igaz csak egy egészen apróka. Elmentem unokatesómhoz és kicseréltem a törött cserepet hogy ne ázzanak. :DD
    Na szóval ez is megvolt...Előtte befejeztünk egy elmaradt lambériázást és reggel pedig felállítottunk 2 állvány létrát a másik tetőnél a kőműveseknek hogy be tudják vakolni az előtető feletti részt. Ma megyünk ide vissza lambériázni és lécezni. Remélem a héten becserepezzük és elköszönhetünk ideiglenesen innen. Huhh. Mit is írjak még...?
    A gépem kikapcsolt HT.-val egy rövid LinX teszt alatt csontra fagyott 4 Ghz-en ami azt jelenti hogy be is fejeztem a tesztelést. Persze mindezt alapfeszen. Ha most is megvan a 3.9Ghz alapfesz+LLC-vel bekapcsolt HT.-val és a 4 Ghz nincs meg neki akkor inkább bekapcsolva hagyom az összes "magot". Itteni PH!-s tanácsra feltelepítettem a foobart és azzal mintha javult volna a hangkari pattogása. Semmi esetre sem vennék addig hangkártyát amíg nem tisztázódik mi miatt pattog a hang. Inkább vennék egy vga.-t...Coj-al nem játszottam tegnap.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák