Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Ma szinte fitten ébredtem ami meglepő dolog mert nagyon elfáradtam tegnap. Ilyenkor amikor úgy zuhanok be az ágyba az alvás is gyötrelem. Egyáltalán nem pihenem ki magamat.Már csak 2 nap a hétből és újra pihi..Mivel nem szednek szét bennünket a munkával ezért ami van azt beosztjuk.Nem keressük halálra magunkat de nem halunk éhen. Szerencsére még mindig keresnek bennünket így egész jó kilátásaink vannak az évre.
    Tegnap délelőtt bedobtuk a csatornát a kisebb tetőnél és átmentünk cserepet vágni a nagyobb munkánkhoz. Egészen jól haladtunk. Ma ha minden igaz befejezzük az összes cserépvágást. HURRÁ!! Holnap lekupozunk és szeretném azt mondani hogy végeztünk de ez nem igaz mert a ház egy részén szoknyát kell készíteni ami falábakon áll. Az még vagy 4-5 napos melo. A héten tehát a nagy tetőt befejezzük és visszarohanunk becserepezni a másik munkát. Nagyjából ez a terv.
    A riddickben szépen araszolgatok előre. Persze nagyon béna vagyok. Valahogy még könnyű fokozaton is bénázok rendesen.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák