Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Frissen és vidáman ébredtem ezen a reggelen. Már ettől is jobban indul a napom. Végigdurmiztam az egész éjszakát és csak az óracsörgés előtt ébredtem fel. Ennek kifejezetten örültem.
    A tegnapi nap reggel egy pici gipszkarton doboz elkészítésével indítottunk. Ezt gyorsan lezavartuk és már mentünk is folytatni a javítást. Ott egész jól haladtunk. A belső látszó részt befejeztük és lelambériáztuk. Ma a külső felét építjük vissza. Majd vissza szigeteljük és vissza lécezzük. És már kész is a javítás.
    Tegnap sajnos kiderült hogy Imrust meg fogják vágni töriből és matekból is. Már pár hete beszéltünk a tanárokkal hogy visszafogjuk őt és vissza tetetjük a Zsani mellé a dyslexiás osztályba mert egyszerűen képtelen megtapadni a rendes osztályban. Ez a tanulási sebesség neki sok. Akkor az osztályfőnöke azt mondta hogy nem szeretné ezt és ő ki fogja harcolni hogy ne buktassák meg. De a tegnapi évzáró konferencián véglegesítették a bukást így nem várunk tovább. Mehetne pótvizsgára de nem akarjuk. Ismételjen évet és kerüljön vissza oda ahová való. Ennyi...
    Ma reggel újra kartonozással fogunk kezdeni mert még egy burkoló dobozt össze kell dobnunk a klíma csöveinek. Ennek annyira nem örülök már. Minden reggel nem tudunk oda rohanni amikor valamit kitalál a tulaj csaj..
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák