Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Kialudtan ébredtem az óracsörgés előtt. Sikerült bepótolnom a tegnapi hiányzó pár órácskát. Bár még kicsit kába vagyok de már nem fogok vissza feküdni.
    A tegnapi napunk végre olyan volt mint amilyennek szerettem volna. Normálisan haladtunk. Befejeztük a lécezést és körbe ütöttük a rovarhálót. Hétfőn jöhet a bádogos. Mégsem mi csináljuk a bádogos munkát mert sokalta az árat a munkaadónk. Sebaj. Így is több munkánk van mint amivel bírunk.Dobok fel pár képet..
    1
    2
    3
    4 a kis zöld bódé az irodánk.. ;]
    Hétfőn újabb munkába kezdünk bele és ide majd később jövünk vissza. mégsem oda megyünk mint ahová terveztük hanem egy másik helyen kezdünk ahol csak picit besegítünk.
    Ma pihi. Illetve délelőtt ki kell mennem Jenőbe munkát megnézni. Erről el is felejtkeztem..Déélután forma1 nézés. Nagyjából ennyi a mai teendőm.
    Zoli elvitte a gépét de a vga árát még nem adta oda. Majd oda adja. Mivel kaptunk pénzt ezért szerintem elkezdek nézelődni vga után és majd bepótolom én és ő meg letörleszti. Valami gyári OC-s 4890-et akarok venni. Jó volna egy stabil 1ghz-es gp órajelet kicsikarni. Majd alakul. Víz megvan hozzá ...
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák