Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Kisimultan és kipihenten ébredtem ezen a reggelen. A tegnapi nap volt régóta az első amikor elégedett voltam a teljesítményünkel. Na azért lenne mit javulnunk még de most azt mondom amit tegnap elvégeztünk az már bőven normában van. Tegnap szinte az egész látszó szerkezetet lelambériáztuk ami felemésztett legalább 60m2 lambériát. Ez önmagában nem egy nagy mennyiség de rengeteget kellett vágni és elég veszélyes volt a helyszín is. Zoli vett egy 20 méteres kötelet amire kikötötték magukat a kölcsönkapott segédmunkással. Most pár napra amíg tömegmunkát végzünk kaptunk egy segítséget magunk mellé. Ő most nagyon jól fog jönni. Ma megkezdjük a lécezést és a menetrend szerinti szél is megérkezett. Nem is tudom mikor volt olyan eset amikor szélcsendben tudtunk fóliázni. Remek lesz ma a hangulatunk ha ennél jobban feltámad a szél mint ahogy most fúj. Ez még pont határeset...
    Még egy kiváltást és a látszó szerkezet beszigetelését is meg kell gyorsan csinálnunk lécezés előtt. Remélem jól fogunk haladni ma is. Még meglátjuk..
    Zoli elhintette hogy lehet ma elhozza a gépét hogy beszerelhessem neki a videokártyát. Át is nézem neki a rendszerét hogy minden rendben van e vele és feltelepítek neki pár játékot még ami tutira tetszeni fog neki.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák