Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Élő hullaként ülök itt a gép előtt. Várom a kávé hatását és a monitor "jótékony" sugárzását élvezem. Mintha valami szoliban lennék.:)
    Még ébredezem...
    A tegnapi és tegnapelőtti nap szélvihara kicsit kikészítette az idegeimet. A bontás nem is annyira érdekelt na de a SZÉL!!! Kiborít egészen. Sajnos a reggeli tisztálkodásom alatt fülelve meghallottam hogy ma is fúj a szél. ÓÓÓÓ NEEE... Ma már nem akarok szelet!
    Tegnap befejeztük a javítást és tovább is haladtunk. Egész jól állunk. Ma reggel építeni kell egy komoly állványt egy szabad nyílásba ahol majd később látszó szerkezet lesz felülről lambériával borítva. Remélem hamar meg leszünk vele mert ez nagyban befolyásolja a nap további tevékenységünket. Ma fel kell állítanunk a székszelemennek azt a felét ami e fölé a szabad nyílás fölé esik és be kell tennünk az élszarufákat. Ha jut rá idő akkor még csonkaszarufákat is fogunk szabni. Tegnap tovább voltunk mint szoktunk hogy a hét első két napjának a rövidebb munkaidejéből visszahozzunk valamennyit. Innen ered a fáradtságom. Azt ígérték hogy melegedni fog az idő amire nagyon vágyom már. Tegnap 3 pulcsiban dolgoztam hogy ne fagyjak szét.
    A géppel sem nagyon foglalkoztam. Eldöntöttem hogy ha megvettem a ramot. (remélem még a héten) elkezdek spórolni egy vga cserére. Lecserélem a 4870-et egy 4890-re. Számításaim szerint olyan 25 rugó környékén kell összevakarnom hogy ki tudjam fizetni a különbözetet. Ebből 15 dugipénz és 10-et bevallok hogy ne legyek gyanús. A rambizniszből marad 5 rugó dugipénzem amihez a héten még biztosan tudok tenni valamennyit. Hmm. Ha ügyesen spórolgatok lehet 2 héten belül meglesz a vga-ra is a pénzem. Nyami.. :P
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák