Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt!

    Juj de bealudtam! :B :Y 4 órakor felébredtem és úgy gondoltam behunyom még egy pillanatra a szememet és ez lett belőle..Kész vagyok tőle.
    Tegnap mami már jól volt . Sokat aludt de ez természetes . Én pedig sokat ültem a gép előtt. Tesztelgettem és ismerkedtem a win7-el. Az első benyomásom az hogy be vagyok ájulva!!! Simán megy minden progi amit használok XP alatt és minden nagyon gyors. Egyedül az ATT-vel kellett picit trükközni de az is az miatt van mert a Ms. Valahogy nincs kibékülve a Ray Adamsel aki fejleszti az ATT-t. A nélkül pedig egy ati vga félkarú óriás. Na de most már az is megy rendesen.Egyébként itt a fórumon olvastam a kártyám topikjában a megoldást rá. Eszméletlenül sokat tanulok az itteni fejektől.. Szinte egyik ámulatból estem a másikba. Pl. A feltelepített játékaimat nem kellett újratelepíteni csak simán csináltam egy DX websetupot és ezzel frissítettem a DX-et. Ezzel a Necrovision és a COD4 is simán megy. De valami pompásan!!! Elaléltam. De a legnagyobb döbbenet a hálozat kiépítésénél ért. Vagyis óvatos duhajként csak ismerkedek a rendszerrel és nem nagyon kalandozok óvatlanul olyan területre amit nem tudom micsoda. Csak simán megnyitottam a total commandert és ott a hálozatra kattintottam. Semmi több. Erre mi történik?!?! Frissít és azonnal megtalálja a másik épp üzemelő fadobozkámat. :Y Azt hittem elájulok!!! Nem vagyok egy számtek guru de a vistánál soha nem tudtam hálózatot összehozni ez meg azonnal összehozza magától. Beszarás!!! Szóval azonnal levett a lábáról és nincs meg az a kín ami az XP és a vista között van. Nyilván én egy átlagfelhasználó vagyok aki többnyire inkább megszokja azt amit nyújt neki az OP. rendszer és nem próbálja agyba főbe átalakítani azt. Egyedül a firefoxot használom és a media player helyett a Kantarist. Nyilván még sokat kell tanulnom belőle de nekem nagyon bejött eddig. Levett a lábamról teljesen azzal hogy eddig minden simán megy rajta amit megszoktam már. Könnyű lesz a váltás erre..
    Tegnap felépítettük mamánál a sátrat a gyerekeknek ahonnét ki sem akartak mozdulni egész nap. A gépet amibe tápot kellett venni elvitték. Magamnak pedig a dugipénzemből veszek még ramot a nagy gépbe mert végre a 64bites win7-nél úgy érzem van értelme.
    Szép napot mindenkinek.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák