Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Nagyon fáradt ébredésen vagyok túl de kényszerítettem magamat hogy ne aludjak tovább és lustizás sincs. Még mindig tiszta kóma a fejem és azt sem tudom mit írjak.
    Tegnap egész jól haladtunk. A székszelement betettük és lekötöttünk két 8 méteres élt. 2x picit eláztunk és ennek nem örültem annyira. Előbb el is jöttünk haza. Na nem sokkal de negyed 4 felé össze pakoltunk.
    Mami ismerősének a gépét megjavítottam. Szereztem bele egy olcsó tápot. Remélem ma elviszik. Miközben szereltem össze a gépét közben megfeszült valahogyan az alaplap és miután elindítottam a gépet a processzor egyfolytában túlmelegedett.De annyi idő alatt hogy Még rendesen be sem bootolt. Mondjuk hamar rájöttem a problémára mert épp a procihűtőt fogtam meg először és majdnem ráégett a kezem. Leszedtem a hűtőt és kinyitottam majd visszacsuktam a procibefogatást. majd összeszereltem és minden rendbe jött. Ez még egy st478-as gép. Valami 3 ghz-es prescott. Remélem ma elviszik mert nincs kedvem nézegetni...
    Ma a munka ünnepén nem dolgozunk. Lehet kimegyünk a majálisra. Ezt a családi kupaktanács el fogja dönteni.
    Egyre több dugipénzem van. Elgondolkodtam egy új alaplap vásárlásán de már nem nagyon akarok költeni az LGA775-re .Core i-7 érdekelne de az nagyon drága még. rettenetesen sokba kerül amit nem engedhetek meg magamnak.Vagy lehet veszek egy HD4770-et a gyerekek gépébe.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák