Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Ma is korábban ébredtem mint szükséges lenne. Már fél3 óta fent vagyok. A hűs hajnali szellő ébresztett és szinte azonnal kipattant a szemem.Gyorsan felültem és átnéztem a másik szobába hogy mami hazaért e rendben a barátnőjétől. Este én már durmoltam mikor megjött. Persze ezzel teljesen fel is ébredtem. Benyomtam a tévét és megnéztem az újáépítőket. Most pedig már kockulok a gép előtt.
    Tegnap befejeztük délelőtt a szigetelési munkát és délután még tetőanyagot is válogattunk a hétfőn kezdődő tetőhöz. Örülök neki hogy nem kell álldogálnunk két munka között.
    A tegnapi családi tanács úgy határozott hogy ma Győrbe megyünk az állatkertbe. A múltkor mindenkinek tetszett ez a program így meg kell ismételni. A hétvégére tervezett szerelési munkálatok vasárnapra csúsznak. Végülis nem életbevágó javítások ezek ezért váratnak még egy napot. Esetleg el tudnék viselni holnap délután egy bográcsozást is.Hmmm. Lehet felvetem a családnak..
    Sajnos amit kinéztem mini PC.-t magamnak elvitték az orrom elől pedig már a fele árát összekuporgattam. Az biztos hogy gépre fogom költeni de még nem tudom mire. Lehet lecserélem a 4870-et egy 4890-re. Igaz semmi szükségem nincs rá de mégis valami új lenne amivel el tudok szórakozni. De lehet hogy inkább felkutatok egy másik mini gépet...
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák