Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Szokásos ébredésen vagyok túl. Semmi extra. Már pár perce gondolkodom mit is írjak be a tegnapi napról. Szinte semmi nem történt. Délelőtt amíg néztem a forma1-et addig mami még pakolgatott és takarított. Már tele volt a hócipőm az egész lomtalanítási akcióval. Gondolom neki is de félbe nem lehet hagyni a dolgot. Utána kimentünk a mamához és ebédeltünk. Majd pihi. Nagyjából ennyi történt. én erőlködtem picit azon hogy kimenjünk valahová szalonnázni de nem találtam partnert hozzá így inkább nem mentünk. Talán jobb is mert nem volt az a hú de szuper idő.
    Ma szerintem a nyaraló bontásnál fogunk segédkezni. Ez még nem biztos mert lehet egy picurka előtető készítésbe kell beleállnunk. Mivel ez egy új előtető toldása (foltozása) ezért nagyon nem fűlik hozzá a fogunk. Viszont ha ezt kell csinálni akkor ezt kell..A munka az munka..
    Kiváncsi vagyok az áfaemelés mennyire hat majd ki a megélhetésünkre. Remélem nem olyan mélyen fog érinteni...
    Most jó volna ha lenne egy kis dugipénzem mert jó árban lenne egy minigép. Sajnos egy vasam sincs rá. Tulajdonképpen nem is tudom miért kellene egy 4. gép.. Egyébként érdekes hogy nem a nagy gépet fejlesztettem hanem inkább a mennyiségre mentem rá. Amennyit mostanában elszórtam a gépekre simán felfrissithettem volna a nagy gépemet. Mondjuk ha eladom az alaplapot és a procit belőle akkor olyan 55 körül biztosan kapok értük. Most költöttem kb., hmmm....55-öt el a másik gépekre. az 110 rugó. Abból simán meglett volna egy EP45-UD3P lapocska és egy jobb 2 magos vagy egy közepesen jó 4 magos york. Esetleg félre is tehettem volna ha jönnek az új vga-k akkor legyen miből venni. Mivel szinte csak netezek ezért nagyrészt a dobozkámat használom. Kicsit lomha de istenkém...
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák