Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Hulla fáradtan ébredtem. Most kezdek kicsit éledezni. Az agyam azt parancsolta pihenjek még hisz szombat van de a beépített órám kizavarta az álmot a szememből. Ez úgy látom vagy ilyen lesz az életem hátralevő részében vagy még rosszabb Érdekes hogy az apám és a nagyapám is ilyen korán kelő. Mindegyik az első Kossuth rádiós hírek előtt ébred és onnantól nem tud elülni a seggén. Nem is értem azokat akik képesek mondjuk 10-ig vagy 11-ig lustizni vissza vissza aludva. Talán innen ered a gondolat hogy kitöltsem az időt valamivel belekezdek egy napló írásába.
    Tegnap nagyon fárasztó napom volt. Volt egy kis lotifuti és volt egy kis nyaraló bontás is. Mondjuk a délelőtt az nagyon jó volt.Hazafelé be kellett ugrani tárgyalni munka ügyben egy helyre. Tulajdonképpen úgy mentünk oda hogy nem fogunk engedni az árból amit kiszámoltunk és legnagyobb megdöbbenésünkre nem is alkudoztak belőle. Mondjuk ehhez az is kellett hogy a tulaj apósa ismeri a munkánk minőségét így szinte kijelentette hogy nekünk kell csinálnunk a tetőt. Amikor a tulaj ezt elmesélte akkor kicsit zavarba jöttem hisz senkit nem kérünk meg soha arra hogy futtasson minket. Ha jónak ítéli meg amit csinálunk akkor ajánljon minket másnak is ha meg nem akkor ne.Érdekes hogy a válságot még mindig nem érezzük. Talán most kezd beérni az a sok tökölés és odafigyelés a minőségre. Vagyis konkrétan ezt a munkát ez hozta.
    Tegnap este mikor végre hazaértem és a napi teendőim után le tudtam ülni a gép elé mami azzal fogadott hogy a kisgépen nem megy a net. Persze azonnal nekiláttam felderíteni mi lehet az oka. Ugye most abban van a wi-fi kártya.Egyszerűen k volt tílva a routerből a kártya. Néztem is egy nagyot. Bementem a routi menűjébe és valaki behatolt. a wep titkosításnál beírt egy Fecso jelszót és így kizárta az én kártyámat.A @ tele van! Ha már használja a netemet akkor legyen szíves engedje meg nekem is hogy használjam! :((( Beszéltem egy sráccal itt a PH.-n és ő elmondta mit kell átírnom hogy újra működjön. Az az igazság hogy én a routit a teljesen alap beállításokkal használtam így könnyen becsatlakoztak hozzám. Az egész nem is érdekelt volna ha használja a kapcsolatomat de nem tesz kárt nekem. Tegnap este fél 10-ig ezzel szarakodtam. Odáig eljutottam hogy újra látja a wi-fi kártyát és vissza a router de nincs net. Lehet csak simán kellett volna neki egy reboot de már tele volt a hócipőm az egésszel.
    Ma eltökélt szándékom hogy lomtalanítást fogunk tartani mamival a játékok között. A sok plüss és nem használt játékok kikerülnek mamához a padlásra.Jó munka lesz.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák