Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Picit fáradtan ébredtem ma reggel mert magamhoz képest későn feküdtem le. Az "új" gépecskémmel szerencsétlenkedtem. Pontosabban a vinyóval amit szereztem hozzá. Ez egy 160-as seagate és a lap az istenért sem tudja kezelni.Vagyis úgy tűnik mintha valamelyest menne a dolog de mégsem tudok rendszert telepíteni rá. Már szénné szívtam magam vele. Még azt megpróbálom hogy az egyik gépen elkezdem a telepítést és ezen fejezem be hátha ha rajta van már az OP rendszer akkor elbír vele a kis matuzsálem. Ha nem akkor viszont sógornőmmel kénytelen leszek cserélni és az ő 40 gigását beépítenem..
    Sajna wi-fi kártya még nincs. Faanyag ma lesz beszerezve hozzá. A prociventivel kell valamit csinálnom mert nincs szabályozva és 12V-on baromi hangos ,a proci pedig nem igényel ekkora hűtést. Szóval azt majd át kell kötni 5V-ra.
    A munkát tegnap befejeztük és kitakarítottunk szépen. Sajnos volt ami beárnyékolta a napunkat. Táltin teljesen beszart a kuplungkiemelő szerkezet. Gyors eszmecserével a szerelővel kiderült ha az egész kuplungot cserélni kell tárcsával együtt akkor az 30 rugóba lesz plusz munkadíj..Nyami! Remélem csak a kiemelőt kell cserélni.
    Keddig nem dolgozunk. Addig szépen meg tudom csinálgatni a gépecskémet. Asszony roppantul "örült" nekem. Még a wi-fi kártyát megvehetem és semmi több. Többet nem költhetek a gépekre mostanában. Hmmmm. Nem is akarok költeni mert spórolgatnom kell a majdani új vga-ra. :D Megpróbálok most úgy vga-t venni hogy a 4870-et ne kelljen eladnom és akkor tényleg lesz egy szuper gépe a gyerkőcöknek..Majd meglátjuk mi lesz.
    Szép napot mindenkinek.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák