Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Szokott időben ébredtem de valahogy nehezen vettem rá magamat hogy felkeljek az ágyikómból. Csak egy egészen rövid lustit engedélyeztem magamnak és már keltem is.
    Tegnap végre dolgoztunk. Most napszámban vagyunk egy vállalkozónál és az apróbb testhezálló munkákat csináljuk. Tegnap pl. gyalult pallóból késztettünk egy lépcső fölé egy dobogót amin át lehet jutni a lépcső túloldalára majd 4 ajtónak az aljából vágtunk ami a padlóburkolás miatt hosszú lett. Mondjuk az ajtóknál volt némi szívás is mert ezek új ajtók és a beépítés nem úgy sikerült a kőműveseknek ahogy az elvárható és a tok közepe púpos lett. Így viszont nagyon nem akartak becsukódni az ajtók. De szerencsére volt nálunk felsőmaró és egyenes késsel lemartunk az ajtólapból annyit hogy szépen működjenek. Na persze a kömik gondolom egy sima rövidítés után 100x jól beb@szták volna és valami csak engedni fog...És persze a szokásos szöveggel adták volna át.-"Azért szorul kezit csókolom mert még új."
    Ma tetőablakokat fogunk körbeszegni. Mivel van 6db. lehet hogy nem is végzünk vele csak holnap. Majd meglátjuk hogyan haladunk.
    Tegnap nem játszottam egy játékkal sem a gépen. Majd talán hétvégén.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák