Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Ma egy picivel később keltem mert éjjel volt egy kis afférom az órával. Valseg mami magának beállitotta a vekkert fél12-re majd amikor este én magamnak felhúztam az órát nem néztem erre rá. Csodálkoztam is amikor ébresztett az óra én meg még hulla fáradtan probálom lenyomni. Majd ránéztem és sokkot is kaptam. Átállitottam 4 órára majd megprobáltam visszaaludni.Sajnos ez nálam nagyon nehezen megy.
    Tegnap teljesen feleslegesen felmentünk pestre. Azt amit ott tárgyaltunk azt teljes egészében le lehetett volna beszélni telefonon is. Ez csupán rengeteg eltolt idő volt és plusz 160 km autózás .Még jó hogy ezekben az inséges időkben úgy kapirgáljuk össze a tankolásra valót...Fél11-re értünk vissza a munkánkhoz.Még szerencse hogy azzal szépen haladtunk. Felállitottuk a garázs csontvázát. Ma felszórjuk az egészre az OSB. lapokat és nekiállunk a tetőnek. Vagyis ez a terv mivel ma is reggel egyedül kezdek dolgozni és Zoli majd később csatlakozik hozzám.
    És valami örömhir a végére.- Megvan a 8500GT igy mehet a gépbe fizikát számolni. Még gyorsan elolvasom a logoutos cikket amit János666 irt erről és szerelem is be. :D ;]
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák