Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Ma végre kezdhetjük az újabb munkánkat. Ennek megfelelően izgatottan ébredtem és már végig is gondoltam mire kell majd figyelnünk és milyen anyagot hová kell használnunk. Amig ezen agyaltam véletlenül figyelmes lettem egy ismert zajra. Az eső veri a párkányt...NEEEEM!!! Ezt nem hiszem el!!!! Újra esőben kell dolgoznunk.Legszivesebben lemondanám és inkább holnapra halasztanám a kezdést, de a tulaj direkt szabadságot vett ki mára. Szóval ha nem áll el az eső akkor ma is el fogunk ázni. Mondhatni már megszokott eset ez. Nagyon rühellem az esőt!
    Tegnap megszereltem a stihl-em. Körbetelefonálgattam hol tudok szénkefét venni bele és szerencsémre a központi stihl boltban kaptam hozzá. Az árától lementem hidba. 4400ft volt a két kis vacak szénkefe. Miután újraélesztettek kénytelen voltam beletörődni mert egy iskola közelében dolgozunk és nem akarom hogy a benzines géppel ott bömbőljünk napokon keresztül. Mégiscsak halkabb az elektromos...
    Amúgy házimunkát is végeztem még tegnap.Mosogatás és rakodás. Ilyesmit.Unaloműzés a javából és még hasznos is.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák