Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Ma már 3-kor felébredtem.Letöltök a netről és éjszaka ment az egyik gép arra voltam kiváncsi minden rendben van e vele.Sajnos hiába van 2 netünk a gyerekek gépe olyan hangos hogy nem lehet tőle aludni.Az enyém meg a viz miatt finom halk.Azt nem mondom hogy jó kis letöltőgép mert a zéro terheléses állapotban is 4x3,6ghz-en megy a proci ami nem kicsit bőétvágyu áram terén éshát a 4870-es vga sem szégyenlős idle-ben a fogyasztás teréén.Na de kibirjuk a villanyszámlát.
    Szóval kipattantam az ágyból frissen és fiatalosan és beinditottam a másik gépet is hogy 2 szálról jöjjön az anyag.Meglepődve veszem tudomásul hogy a gyorsabb diginetről 260kb/sec-el mig a lassabb adsl-ről 420-al jön lefelé az anyag.Ez biztosan nem a net hibája hanem valamit az oprendszer keverhet be mert átdugtam erre a gépre az adsl-t és ugyanolyan sebességet produkált mint a diginet.Ezen a gépen vista a másikon XP van.Mostmár nem keverek bele de legközelebb inkább xp.-n fogok tölteni ha valoban ott gyorsabb valamiért...
    Tegnap bőrig áztunk.A hátam közepére nem hiányzik már ez a rengeteg csapadék.Sajnoos mára is ilyen időt mond de muszáj dolgoznunk.Tegnap addig maradtunk amig be nem fejeztük a hátsó belső konytyot.Ezzel olyan fél4 körül végeztünk.Örültem is neki.Mivel a bakancsom beázik igy kitaláltam hogy tescos szatyorral védekezek ellene.A rétegrend a következő lett: vastag pamutzokni-zacsi-zacsielcsuszásgátló vékony zokni. Ezzel a modszerrel kitartott az átázás fél3-ig igy csak egy órát álltam ebben a "meleg" vizecskében...
    Ma mindenképpen be kell fejeznünk az első belső konytyot.Akkor ha ezt véghez tudjuk vinni akkor már "csak" az atombztos visszatámasztások vannak hátra ami cirka 2 napos melo.Ezt szombaton meg is kezdjük...Jaaa. és a csavarozás...
    Szép esőmentes napot mindenkinek.

Aktív témák