Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Kialudtam magamat.Nagyon mély álomba zuhantam az este és ez kitartott egész éjjel.Beszarás este milyen végjáték volt a forma1-ben.Teljesen berekedtem pár percre annyira sokat kiabáltam.Sajnos nem Massa lett a világbajnok de azért örülök annak hogy a csapatvb cimet a ferrari nyerte.
    Tegnap délelőt befejeztem a küszöbszerelést.Egy nagyon erős kétkomponenses ragsztóval ragasztottam rá a vasakat a fára mert nem találtam normális szeget a rögzitéshez.Szerintem ki fogja birni sokáig...
    A vizpumpám köré is készitettem egy szivacsbarikádot ami némileg felfogja ezt az idegesitő frekvenciás hangot de nem lett még tökéletes.Ezen még csiszolok.Mostmár ugyan elviselhető de mégsem tökéletes.
    Sajnos olvastam egy lehangoló tesztet arrol a monitorrol amit kinéztem magamnak.Nagyon lehuzták a szövegmegjelenitését ami számomra kiemelten fontos.Most 2 lehetőségem van.1: veszek egy olcsobb TN+film paneles samsungot.2: mégtöbb pénzt számok rá és veszek egy Eizot 130 rugoért.Ugy érzem az első lehetőség lesz ami az én pénztárcámnak megfelelő lesz.Ha belegondolok hogy az Eizo árán 2 samu jönne ki akkor nem is lehet kérdéses.Majd legfeljebb kicsit szürkébb lesz a fekete.....
    Ma visszatérek Sóskútra.Elméletileg már nemsok minden van hátra.Fotómasinát már odakészitettem ugyhogy ha minden igaz képeket is tudk feltenni a tetőről.
    Szép napot mindenkinek.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák