Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Vagy lehet hogy inkább jobb reggelt mint ez a mai.Szakad az eső..Ez nagyon nem jött most jókor.Soha nem jön jókor de most pláne nem.Tegnap este kiverte a balhét nekem az a tulaj akinél a hétvégén csináltuk a garázst.Ez a munka a Zoli vállalása igy nem is tudom hogyan jutott el hozzám.Vagyis annyi biztos hogy Zolit nem érte el és valakin ki kellett adnia a dühét.Jelen esetben én voltam ez a villámháritó.Igazábol nem értettem mit akar mert én ugy gondoltam hogy mnden rendben zajlik miközben mégsem..Egyszerűen nem szabadott volna azt a munkát már elvállalni.Már nem fért bele.Én ugy tudtam hogy megegyeztek hogy nem ez lesz a fő munkánk amit folyamatosan tudunk csinálni hanem csak ugy tudjuk elvállalni hogy hétvégente készitjük.Ezek szerint mégsem volt letárgyalva.Nem kicsi fenyegetőzések voltak a telefonba amin egy picit meglepődtem...Ettől nem is volt tul édes az álmom.Ma délre fogunk hozzá menni és befejezzük amit még kért.(erről sem tudok semmit) És utána elvállnak utjaink.Elszámolunk ki kinek mennyivel tartozik és kész.
    Én a lambériázást csináltam és mivel esik az eső ott még meg lehet csinálni a belső szerkezeterősitést.Azzal délelőtt meg is lehetünk.Majd reméljük eláll az eső.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák