Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Nem is tudom mit irjak a tegnapi naprol.A száraz tények:beléceztük az eddig lefoliázott tetőrészt.Amugy pedig az idegeim kezdik felmondani a szolgálatot.Annyi pénzt kaptunk amennyi kb. az eddigi benzinköltségeinket fedezi.Vagyis Zoli költségeit.Ezen kikelve én azt mondtam hogy jó akkor nem megyek holnap.Valahogy azt érzem hogy a semmiért jáárok oda és ebből nekem elegem van.Erre a munkaadonk azt mondta hogyha holnap nem megyünk akkor többet nem is kell mennünk.Szóval mégis mennünk kell de miután beléceztük a házat nagyon remélem hogy ki tudunk szállni belőle.Ez most reggel fog kiderülni.Nagyon utálom ha megzsarolnak!!!Most milyen kedvel menjek oda dolgozni ezek után?
    Szóval azon leszek minden erőmmel hogy kiszálljunk belőle.Fizessen ki egy összeget.Még az sem érdekel ha irreálisan alacsony pénzt kalkulál ki erre amit eddig elvégeztünk.Nagyon fontos kiemelnem hogy NEM minőségi probléma van!Egyszerűen sürgős lett a dolog és amit eddig elnéztek hogy lassan haladunk az mostmár szálka lett a szemükben.
    Tegnap hazafelé felhivott az a munkaadó akinek azt a munkát csináltuk volna amit elbuktunk.Elzavarta azt az ácscsapatot aki helyettünk elkezdte azt a melot.Ugy néz ki hogy mennünk kell javitani.Egyszerűen siralmas munkát végeztek.Hihetetlen.Nem egy bonyolult tető de vannak részek ahol fingjuk sem volt minek hová kell érkeznie és milyen magasságon/sikon.És voltak oyan spontán elqrások amit még tanulo koromban sem merészeltem volna megejteni mert a mesterem eltördelte volna a kezemet.
    Szóval ugy néz ki jövő héten más szarát javitjuk.
    Vagyis itt befejezzük alécezést és utána állunk neki.Remélem gond nélkül kiszállhatunk ebből a munkábol.
    Szebb napot mindenkinek.

Aktív témák