Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Tegnap piszok napom volt.Egész délelőtt tárgyaltunk.Több munkamegbeszélésünk is volt.Idegileg elég szépen megviselt ez.Nem vagyok egy nagy tárgyaló tipus.Én az a tipusu ember vagyok akinek kiadnak eg munkát és ő azt zugolodás nélkül a lehető legpontosabban megcsinálja.Semmi több.Nem szeretem a felesleges dumát és nem szeretem azt ha keverés van.
    Tegnap bejelentkezett a nagy munka is.Jövő hét hétfőn kezdhetnénk.Én kézzel lábbal tiltakozom ellene de Zoli mellette van.Komolyabb érvem sajnos nincs ellene mégis a Zoli rám hagyta.Ha nem lesz munkánk akkor tutira magamat fogom okolni ezért hiszen itt a lehetőség ésmégsem ragadjuk meg.Valahogy rossz érzésem van ezzel a munkával kapcsolatban.Az idegeink és minden fizikai forrásunk felörlődnek ezalatt a másfél hónap alatt.Már igy is full ősz vagyok.Nincs szükségem több ősz hajszálra.
    Tegnap délután nem hajlatot vágtunk hanem inkább kupoztunk.Ma már viszont mindenképp csinálnunk kell a vápát.Valszeg én leszek az áldozat.Ez egy elég geci munka.De sajnos ez van.Ezt is meg kell csinálni.Ha minden jol megy holnap estére elkészülünk a héjjazattal és pénteken ppedig van egy kis látszó födémszerkezet amit meg kell még csinálnunk.Szombaton vagy hétfőn pedig elkezdünk alapot zsaluzni fehérváron.
    Ugy néz ki eladtam Zoli vga-ját és ő megveszi az enyémet.Én meg vehetek ujat.Nagyon csábit egy HD4870-es de az nekem már elég drága.Majd átszámolom a lovémat hátha ki tudok böjtölni egy ilyet.Ha mégsem menne akkor marad a sima HD4850es.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák