Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt!

    Tegnap voltunk kint Ausztriába megnézni a munkát.A határ melett nem mmessze egy kastélyban van mérhetetlen mennyiségű javitás.Jó volt hogy tegnap szakadt az eső mert egalább láttuk miről van szó.Mondjuk mint az ementáli sajt annyi lyuk van.A rossz az egészben hogy telibe van deszkázva és terméspala a fedőanyag.Ezt nagyon nehéz javitani.Egy órabért mondtunk ami szerintem egy picit sok de mivel nem rajongok érte hogy kimenjünk ezért nem érdekel.Ammuy nincs messze.Innen fehérvártól 150km. De jobbszeretek itthon dolgozni.
    Érdekes hgy amint elhagytuk a határt rögtön elveszettnek éreztem magunkat.Már a táblák indenhl a német szöveggel...
    Azért odataláltunk.
    Meglátjuk mi lesz...Az itthoni munkáinkra kell koncentrálni egyelőre.Mondjuk Zoli teljesen bevan indulva.Neki talán egy picit presztizs dolog lnne ez a munka.Elmondhatná hogy egy külföldi kastély tetőjét javitja.Nekem ez a munka is csak egy elvégzendő munka amit jól kell elvégezni hogy elégedettek legyenek velünk.Semmi több.
    Ma megyünk reggel faanyagot válogatni egy szegésjavitáshoz.Utána irány ki Sukoro és késziteni 2 normális bakot amiről tudunk dolgozni, majd irány vissza a szegést javitani.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák