Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Szép délutánt!

    Muszáj irnom egy bejegyzést most napközben is mert teljesen leesett az állam!Eddig mindig a kedvenceim közül közelitettem meg a blogomat és tulajdonképpen azon kivül hogy beirom az elmult nap történéseit nem nagyon foglalkoztam mélyebben ezzel a dologgal.
    Most viszont a logoszférát megnyitottam és mit látok?Már több mint 4500 lekérdezése volt a naplomnak.
    Hmmmm..Ennyire érdekes lenne?Kétlem!Talán azért mert hajnalban irom, lehet valaki ugy kel mint én hogy gép bekapcs. és végignézi a szokott forumait és mailjeit.
    Talán ideszoktak emberkék.....
    Érdekes az is hogy szinte nem irok semmit a családomrol csak a munkámrol és a küzdelmeimről.Nem mintha nem lenne fontos számomra a család!De IGEN! Azt mondom hogy elsősorban a két kis gyermekem.Annyira jó nézni hogy mindenféle alattomos hátsó szándék nélkül a maguk kis naivságával állnak még az élethez!Óvom is őket amig tudom.Igazi szelid gyerekek.Még csunyáán beszélni sem engedem őket.Nagyon jó testvérek.
    Igazi belső "kivülálloként" óvom őket .Máár a születésük után kizártam magamat a köreikből.Abban az időben rengeteget dolgoztam és keveset voltam otton.Megszoktak de igazán az életüknek azon részéhez tartozom aki előteremti nekik az anyagi biztonságot a nyugodt léthez.Az igazi "mindig ott vagyok ha szükséged van valamire" posztot az anyjuk tőlti be számukra és a mamájuk.Talán igy is van rendjén ez a dolog.Nem nagyon játszom velük mert nem engedik.Inkább csak figyelem őket.Nekem már ez is elég.
    Mamirol mit is irhatnék?Csendes házasság ez.Ha vitatkozunk akkor általában azon mert éppen nincs pénzünk.Ennyi!Zolival beszélgettük ma éppen hogy vajon kinek fog előbb felbomlani a házassága.Neki vagy nekem?Az ő házassága is hasonló mint az enyém.Neki most jön a 3. gyerek amit ő egyáltalán nem akart!Szerintem egyszerűen csőbe huzta az assznya.Ez csak az én véleményem.
    Ez egy jó kusza bejegyzés lett!Jó bogozgatást mindenkinek!
    További szép napot!

Aktív témák