Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz mkbla #16216 üzenetére

    Tehát: ha MINDEN eszközzel elbír a UPS a PS4-en kívül akkor szerintem, van valami gond a PS4 tápjának.
    A CP amit vettél Line-interktív kvázi szinuszos UPS, szerintem egy Line-interktív tiszta szinuszos sem biztos, hogy jó lenne, mert lehet nem a jelalakkal van a gond, hanem az átkapcsolási idővel amivel számolni kell egy Line-Interaktív típus esetén.

    Egy ONLINE UPS valószínűleg megoldaná a problémát (mindegyik Online amúgy tiszta szinuszos de itt nem tiszta szinusz a lényeg hanem az online működési mechanizmusa: itt nincs átkapcsolás idő mert az eszközök táplálása folyamatosan az akkumulátorokról történik a UPS közben folyamatosan az akkuk újratöltésén dolgozik.)

    A probléma, hogy már egy Line-Interaktív TISZTA szinuszos UPS is jóval drágább egy kvázi szinuszosnál egy ONLINE pedig még ezeknél is drágább, plusz HANGOS a folyamatos töltés miatt.
    A legolcsóbb valamire való Online is 63k-nál kezdődik.

    50k-ért is van.

    Szerintem jobban járnál ha megvizsgáltatnád a PS4-es tápját gondolom pár ezer forintért bevizsgálnák, ha nem akarsz ezzel foglalkozni akkor :
    - vehetsz másik kvázi szinuszos UPS-t
    - vehetsz Line-Interaktív tiszta szinuszos UPS-t [link]
    - vagy vehetsz Online UPS-t - most néztem és már van 50k-tól is [link]

    [ Szerkesztve ]

  • Chal

    addikt

    válasz mkbla #16216 üzenetére

    Abban én se nagyon hiszek, hogy a tiszta szinuszos UPS miatt nem oké a dolog. Ha gondolod, akkor kipróbálom a PS4-em egy Legrand Keor 1500-al, ami szintén kváziszinuszos. Szkóppal mérve így néz ki nálam amikor lehúzom az elműről:

    Ez a jelalak hasonít valamelyest a CyberPowerre ezen oldal alapján (vagy inkább úgy mondanám hogy hasonlóan rossz szinuszt állít elő mindkettő). Ráadásul itt csak a legolcsóbb CP UPS-t tesztelték (meg egy rackelhetőt, de azt most hagyjuk), a tiéd ennél elvileg jobb. Szóval ha a PS4 megy nálam a Legranddal, akkor valami más gond lesz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák