Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djyuri

    őstag

    válasz Kispesti99 #74 üzenetére

    Hasonlítasz egy régi osztálytársamra. Ő rovarmániás volt. Természetesen a biológia tudomány atyja. De őrűlt is egyben. Ő már akkoriban is tenyésztett influenza vírust.
    Gondolopm neked hasznosabb terveid vannak a bcijaiddal én nem biofegyvert akarsz készíteni bin ládennek.:DDD
    Én még tudok javasolni egy picit egyszerűbb módszert. Van számítógép 12V-os feszültségére kapható vízpumpa. Majd linkelem azt is.
    Ennek a teljesítménye ugyan csak 10w körül van de szerintem víz szállításilag jók.
    Szal nem kéne csinálnod egyebet,mit egy roppant egyszerű relés kapcsolást.
    Ha van 230,akkor a relé meghúz és a készített 12v-os tp hajtja a pumpáidat,ha pedig nincs 230,akkor a relé elenged és a pumpákat átkapcsolja az akkura. Így elég neked egy kissaebb zselés féle akksi vagy száraz akksi. A fentebb említett áron vannak,persze több darab esetén,de szerintem te megtudsz egyenlőre bírkózni kb 4000 forintos áron is,ha emellé nem kell venned ups-t.
    Szal szerintem egy 20ezer forintos vízpumpa és pl két akksi a bíztonság kedvéért és persze ehhez elég egy 3000 forintos akkutöltő az auchanból és egy relé egy kis 12 voltos táppal és már meg is vagy.
    Szal hol a taps?
    A linkek:
    Bővebben: link
    és,bár itt egy picit drágább,de talán közelebb van hozzád:
    Bővebben: link

Új hozzászólás Aktív témák