Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djyuri

    őstag

    válasz kisninja #76 üzenetére

    Sajna nekem a keresők segítségével nem letem smart típusú ups-ekre,amik szinuszosak. Vagy egyáltalán nem volt adat róluk.:(
    Az előző,amit írtál az nem pite. Nekem is van egy 1000w-os,ami stabilan nyom 6A-ert a 230-on 1.5 órán át. ezt a beépített,de kivehető 8db 12V-os 6Ah-ás akksi bíztosítja. A veszteségek elkerülése érdekében úgy van tervezve,hogy 2*48 voltba vannak kötve,így pompás áram van pompás fesszel párosítva.
    Amúgy most rosszak az akksik benne,gyakorlatilag a monitoromat bírják el 2-3 másodpercig,mert a rendszer leold. Amúgy zörögnek az aksik,olyan szárazak (KOBE). Szal szerintem felsavazás sem segíthet rajtuk.
    UPP és ha érdekel,akkor asszem 3ezerért tudom az akksikat venni egy pesti boltban. De ehhez egyszerre kell megvenni az egészet,különben nincs engedményük a számomra.
    Állítólag sz enyém szinuszos jelet ad ki. Kb a hétvégén elviszem a szerelőmhöz,hogy rákössük az oszcilloszkópra azt meglássuk,hogy mennyire is görbén jön az a 230V.
    Bocsika,hogy eddig nem írtam,de már nembírtam elviselni a fórum lassúságát és egy kicsit bepipultam rá. SZal elmentem csinálgatni egy-két dolgot meg persze közben hazajött a hugom és kellett neki a net.

Új hozzászólás Aktív témák