- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Computex 2026: Kezünkben az Asus visszatérő androidos táblagépe
- Nyáron hozza a Steam Machine-t és a Frame-et a Valve
- Computex 2026: FSP gépházak professzionális és otthoni környezetbe
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Computex 2026: áradás a Noctuánál
- Hobby elektronika
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Milyen széket vegyek?
- Nem kell még temetni: 2 éves órajelcsúcsot döntöttek meg Raptor Lake-kel
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
nexplo
őstag
Annyira nem innováció azért. Az első fecske a Zenbook-nál volt, de anno még nem ezzel a kialakítással. Oda is idén jött (ha jól tudom) ez a fajta dupla kijelző.
Itt annyi történt, hogy a Zephyrus is megkapta.
Az értelmén kár vitatkozni. Ami számodra öncélú és értelmetlen, másnak megfelel egyéb felhasználásra.Értem persze. De hogy mi egyébre az kérdéses. Tényleg jópofa és erős cucc. No mind1, aki erre vágyik úgyis megveszi
-
peet05
senior tag
"Az első fecske a Zenbook-nál volt, de anno még nem ezzel a kialakítással. Oda is idén jött (ha jól tudom) ez a fajta dupla kijelző."
Ebből a fajta duplakijelzős Zenbookból idén már a 3. generáció jött. A Zephyrusnál újdonság ez.
A Zenbook Duoból amúgy elment azért néhány itthon is, mi is adtunk el párat. De természetesen szűk a célközönsége.Köszi az infot. Azt nem tudtam, hogy a Zenbook-ból ezzel a fajta kialakítással a 3. gen.
Anno a Zenbook Duo jópofa volt, talán 2022-2023-as járt nálam. De az "egyben-nyíló", a 2. kijelző kicsi kialakítású.
-
lugosi
MODERÁTOR
-
Juhaszatti
addikt
Annyira nem innováció azért. Az első fecske a Zenbook-nál volt, de anno még nem ezzel a kialakítással. Oda is idén jött (ha jól tudom) ez a fajta dupla kijelző.
Itt annyi történt, hogy a Zephyrus is megkapta.
Az értelmén kár vitatkozni. Ami számodra öncélú és értelmetlen, másnak megfelel egyéb felhasználásra."Az első fecske a Zenbook-nál volt, de anno még nem ezzel a kialakítással. Oda is idén jött (ha jól tudom) ez a fajta dupla kijelző."
Ebből a fajta duplakijelzős Zenbookból idén már a 3. generáció jött. A Zephyrusnál újdonság ez.
A Zenbook Duoból amúgy elment azért néhány itthon is, mi is adtunk el párat. De természetesen szűk a célközönsége. -
peet05
senior tag
Annyira nem innováció azért. Az első fecske a Zenbook-nál volt, de anno még nem ezzel a kialakítással. Oda is idén jött (ha jól tudom) ez a fajta dupla kijelző.
Itt annyi történt, hogy a Zephyrus is megkapta.
Az értelmén kár vitatkozni. Ami számodra öncélú és értelmetlen, másnak megfelel egyéb felhasználásra. -
wasd.hu
senior tag
Vonatkoztass el az EU és HU piactól, úgy rögtön érthetőbb az objektív kép. Nem rajongom én sem az RGB-t és fontosabb a funkcionalitás, a gyakorlati cél hw és optimalizált sw/OS.
-
nexplo
őstag
Ez igaz,de jelen esetben az innóváció egyfajta öncélú felhasználását látjuk jócskán kifizettetve ezt. Volt az RGB láz aztán jött a tegyünk mindenbe kijelzőt láz most meg ugye az MI fut vele párhuzamosan.. Nem vitatom hogy nem jópofa de értelme nem sok szegénynek.
-
wasd.hu
senior tag
-
totron
addikt
1 széles körű elterjedésre hány elhalt próbálkozás jut?
-
wasd.hu
senior tag
Ez egy szuper tech demo, hogy ilyet is tudunk. Jó jó de minek kb. Az a cégvezető akinek ennyi pénze van az nem "gamerkedik". Az a gamer akinek ennyi pénze van az pedig nem ezt veszi hanem egy erősebb gépet és talán egy jó monitort is hozzá. Ha notira vágyna netán... Tényleg innovatív de kicsit öncélú.
Pár évvel a notebook-ok széles körű elterjedése előtt is kb ezt mondták, aztán jöttek újabb innovációk... jó irány az, hogy vannak kísérletezések és biztos vagyok benne, hogy van olyan réteg aki örvendezve várja ezekből is frissebb iterációt
-
Duree
veterán
Szerintem ez nem jó konstrukció, értelmetlen, az ára meg egyenesen botrányos.
-
nexplo
őstag
Ez egy szuper tech demo, hogy ilyet is tudunk. Jó jó de minek kb. Az a cégvezető akinek ennyi pénze van az nem "gamerkedik". Az a gamer akinek ennyi pénze van az pedig nem ezt veszi hanem egy erősebb gépet és talán egy jó monitort is hozzá. Ha notira vágyna netán... Tényleg innovatív de kicsit öncélú.
-
wasd.hu
senior tag
"Tájékoztató ár GeForce RTX 5090-nel, 64 GB RAM-mal és 2 TB SSD-vel" - Ez a kimaxolt verzió ára.
Ha a laptop 5090 ~160-175W-ot kap (nem ez), akkor "szorongatja" az asztali 4070Super-t.Mindegy. Te leírtad, hogy nem vennéd. Ez rendben van. Az, hogy nem Te vagy a célközönség, és sejtésed sincs, hogy ki venné meg (ne csak gamer fejjel gondolkodj), egy másik történet.
A Zephyrus-nak mindig is megvolt a felára, mindegy, hogy dupla vagy szimpla kijelző. Anyaghasználat, hűtés, kijelző, teljesítmény.#17 wasd.hu - kb.
Thermal plafon gátat szab vastagon a kimaxolt verziókban is. Azért ez csak egy kompakt notesz, de amúgy ja, az 5090 már mobil fronton is elég jó
-
peet05
senior tag
"Tájékoztató ár GeForce RTX 5090-nel, 64 GB RAM-mal és 2 TB SSD-vel" - Ez a kimaxolt verzió ára.
Ha a laptop 5090 ~160-175W-ot kap (nem ez), akkor "szorongatja" az asztali 4070Super-t.Mindegy. Te leírtad, hogy nem vennéd. Ez rendben van. Az, hogy nem Te vagy a célközönség, és sejtésed sincs, hogy ki venné meg (ne csak gamer fejjel gondolkodj), egy másik történet.
A Zephyrus-nak mindig is megvolt a felára, mindegy, hogy dupla vagy szimpla kijelző. Anyaghasználat, hűtés, kijelző, teljesítmény.#17 wasd.hu - kb.
-
wasd.hu
senior tag
Kell lennie egy szűk vásárlói rétegnek akik veszik, mert voltak korábban is ilyen modellek és ahogy írták korábban is ez mobil gép, nem desktop és az 5070ti mobile is csak egy megvágott 5070 desktop kisebb fogyasztáson. Sokkal nem marad el a teljesítménye a 4070-től, de itt az árat feltehetően a kialakítás dobja meg, mert a piac nincs elárasztva 2 kijelzős eszközökkel. Akinek jó a laptop is és 5070ti mobile kell neki tud venni "olcsóbban", ha úgy döntenék, hogy belépnék a pc gaming master racbe egy laptoppal (vagy tablettel) akkor egy XMG-t vennék vízhűtéssel biztos nem ezt.
Van egy réteg aki tartalomgyártásra, munkára, univerzális eszköznek veszi meg. Nem csupán videót vág vele, így hosszabb távon racionális lehet, de nem feltétlenül ez a modell. Nagyon extrém esetnek gondolom, ahol ekkora felárba beleszaladsz, inkább vesz a legtöbb felhasználó plusz egy hordozhatós vagy épp 2 fix monitort az Eu-ban.
Viszont ezt nem csak EU piacra szánják. Így áll össze a kép.
#13 peet05
Körtét az almával? -
KISDUCK
addikt
Kell lennie egy szűk vásárlói rétegnek akik veszik, mert voltak korábban is ilyen modellek és ahogy írták korábban is ez mobil gép, nem desktop és az 5070ti mobile is csak egy megvágott 5070 desktop kisebb fogyasztáson. Sokkal nem marad el a teljesítménye a 4070-től, de itt az árat feltehetően a kialakítás dobja meg, mert a piac nincs elárasztva 2 kijelzős eszközökkel. Akinek jó a laptop is és 5070ti mobile kell neki tud venni "olcsóbban", ha úgy döntenék, hogy belépnék a pc gaming master racbe egy laptoppal (vagy tablettel) akkor egy XMG-t vennék vízhűtéssel biztos nem ezt.
-
himpike
aktív tag
Nyilván vennék 3 milláért valamit ami a 4070 alatt marad.. hány éve is volt, 3..?
Nem látom ki venné meg. Azt se hogy minek vagy mire. -
peet05
senior tag
Tényleg asztali teljesítményhez akarsz mérni egy ~115W-os laptop vga-t? Nem korrekt az összehasonlítás.
A tesztben szerepel, hogy 1080p-ben kellemes teljesítményt nyújt. Meg merem kockáztatni, hogy 1440p-ben sem kell szégyenkeznie.Az ára sok, szerintem is.
-
himpike
aktív tag
Azt az asztali RTX 4070-em is egyértelműen megveri és az is kezd kevés lenni 1440p-ben.
Totál megéri ennyiért.. -
wasd.hu
senior tag
-
Héraklész
senior tag
Ez a gép képes lenne velem megszerettetni a WIN-t.
Te lennél a három magyar vásárlóból az egyik?
-
wasd.hu
senior tag
Rossz helyen keresgélsz, nem a kommersz, tömegesen értékesített fogyasztói eszközöket szeretnéd. Enterprise szinten hamarabb történnek extrém lépcsőfokok. Volt lehetőségem egy stúdió oled monitoron dolgozni. Gyerekek az kenterbe verte a retina meg többi, akár csúcs samsung holmit. Mármint amit médiában nézegetünk tipikusan. Beleértve az abszolút csúcs gamer holmit is... Igaz zsebbe kell nyúlni.
-
peet05
senior tag
Miért kellene GFNow, mikor ott van benne az 5070Ti/5090?
" Kinek gyártják ezt az ipari szemetet?" - Nem Te vagy a célközönség ezek szerint. A Te felhasználási szokásaidnak nem felel meg, ezért el is könyvelhető ipari szemétnek..
-
himpike
aktív tag
Maximum Geforce Now streaminggel volna "gamer", kb.. Mikor érem meg, hogy egy SSD szintű újdonságot hozó technikai dolog jelenik meg felhasználói szinten? Kinek gyártják ezt az ipari szemetet?
-
KISDUCK
addikt
-
tegbashar
tag
gaming notebooknál milyen célterületet gondolnál életszerűnek?
-
wasd.hu
senior tag
-
-=MrLF=-
senior tag
-
KISDUCK
addikt
Ez igazából nem is notbeook csak egy kihajtható tablet. lol
Ennél a gépnél szerintem több értelme lett volna bevetni a ryzem ai max legnagyobb darabját, mint cpu + dvga.
szerk.: kivéve persze, ha nagyon a gaming a célterület, mert akkor egy erős dvga-ból több dzsúszt tudnak kipréselni. -
wasd.hu
senior tag
"nagy terhelésen hangos hűtés" méret és spec alapján ez nem meglepő, volt pár éve ekkora házban csendesebb setup, de az max egy kijelzőt pörgetett, ez meg 2× 2880x1800-at. Tetszik a koncepció, de a tájékoztató ár az 5090-nel, kimaxolva mégiscsak 2.8M... egyelőre. Lesz ez az ötlet még hatékonyabb és jobb ár/érték arányban!
-
Elektrosokk
veterán
Ez a gép képes lenne velem megszerettetni a WIN-t.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Vicces képek
- Windows 11
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Elektromos autók - motorok
- Fotók, videók mobillal
- További aktív témák...
- Megkímélt HP EliteBook 855 G7 Fémházas Strapabíró Laptop 15,6" -65% AMD Ryzen 3 PRO 4450U 16/256 FHD
- Szép! Lenovo ThinkPad X1 Yoga G6 x360 Érintős Hajtogatós Laptop Tab 14" -50% i5-1135G7 16/256 +Toll
- Dell PP39L laptop - Áfás számlával
- Fujitsu Amilo Li 1705 Retro laptop - Áfás számlával
- Dell Precision 7760 Tervező Vágó Laptop -70% 17,3" i7-11850H 32/512GB NVIDIA A3000 6GB FHD
- BESZÁMÍTÁS! 64GB ADATA XPG DDR4 3200Mhz memória garanciával hibátlan működéssel
- AKCIÓ! Apple Macbook Air 15 2025 M4 24GB RAM 512GB SSD notebook garanciával hibátlan működéssel
- AKCIÓ! Apple Macbook Air 15 2026 M5 24GB RAM 1TB SSD notebook garanciával hibátlan működéssel
- Xiaomi Redmi 13T Pro 512GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- Dobozos Új Dell Xps 15 9530 i7 13620h 16gb ram 1tb ssd intel uhd graphics+ Intel Arc A370M
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest



