Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fuvaros
    senior tag

    Szia!

    Ne haragudj, de többszöri átolvasás után sem tudom értelmezni a leírtakat! Az utolsó "mondatszerűség" a legzavarosabb! :B Talán a 'pukkanás' arra utalhat, hogy az erősítőd bemenetére valahogyan egyenáram kerül! Ezt sok minden okozhat egy ilyen berendezésnél!

    Keress meg inkább egy hozzáértő szakit, aki becsületesen átnézi és látja a teljes hangrendszeredet! Így látatlanban és messziről (és ilyen hibaleírás mellett) nem sokat lehet erre mondani! Csak találgatni! Úgy nem lehet javítani...inkább csak rombolni!

    jaja van problém a fogalmazással

  • Undoroid
    őstag

    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni egy hiba jelenségre. A hiba ritkán jön elő hallgatom a zenét rajta és ahogy le veszem a hangot a róla szépen elkezd ordítani az összes hangszóró és pukkan egy nagyot.Az erősítő 10 éve van nálam és fontos számomra. Ez a 3. Ilyen esett pár éve egyszer csinálta utána hosszú ideig el felejtette ezt a problémát nem szoktam hajtogatni mivel tiszteletben tartom a készüléket.Rádio része csak stereoban szól ha be kapcsolóm a beálitásokban a sub kimenetett a jobb oldala el halkul de viszont a a b csatornán van a bal oldalon és az a csatorna bal oldalon akkor tökéletes.
    Előre köszönöm a segítséget és a tanácsokat.

    Szia!

    Ne haragudj, de többszöri átolvasás után sem tudom értelmezni a leírtakat! Az utolsó "mondatszerűség" a legzavarosabb! :B Talán a 'pukkanás' arra utalhat, hogy az erősítőd bemenetére valahogyan egyenáram kerül! Ezt sok minden okozhat egy ilyen berendezésnél!

    Keress meg inkább egy hozzáértő szakit, aki becsületesen átnézi és látja a teljes hangrendszeredet! Így látatlanban és messziről (és ilyen hibaleírás mellett) nem sokat lehet erre mondani! Csak találgatni! Úgy nem lehet javítani...inkább csak rombolni!

  • Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni egy hiba jelenségre. A hiba ritkán jön elő hallgatom a zenét rajta és ahogy le veszem a hangot a róla szépen elkezd ordítani az összes hangszóró és pukkan egy nagyot.Az erősítő 10 éve van nálam és fontos számomra. Ez a 3. Ilyen esett pár éve egyszer csinálta utána hosszú ideig el felejtette ezt a problémát nem szoktam hajtogatni mivel tiszteletben tartom a készüléket.Rádio része csak stereoban szól ha be kapcsolóm a beálitásokban a sub kimenetett a jobb oldala el halkul de viszont a a b csatornán van a bal oldalon és az a csatorna bal oldalon akkor tökéletes.
    Előre köszönöm a segítséget és a tanácsokat.

Új hozzászólás Aktív témák