Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    válasz Hopkins95 #19067 üzenetére

    Köszönöm, de vannak nálam jobbak is, én inkább magamnak tanulok sajátosan :)
    Ez a topik sosem pörgött nagyon, de a másik sem különb már. Ott is van egy apró mag, bár elnézve ott most a Pixel és Szifon az ász és slusz.

    Ó ez csak egy hangyányi szelet Erdélyből, vannak ennél sokkal szebb helyek, ahova jelenleg kocsi nélkül esélyem nincs eljutni: Transzfogaras, Szent Anna-tó, Gyilkos-tó, Tordai sóbánya csak hogy a nevesebbeket említsem. Jogsi projekt folyamatban van, remélhetően 2 éven belül a kocsi is összejön, na akkor már lesznek fotók dögivel.
    Ami a perspektívákat illeti, a különlegesebbek az 5x zoommal tudom megvalósítani, ami normál kamerával nem lehetséges, csak fényképezőgép teleobjektívével. A P30Pro-val többet tudok kihozni, mint korábban a S9+ 2x zoomjával, de már ott ráéreztem, hogy hoppá ilyet is lehet. Csak annak a 2x zoomja kevés volt bizonyos helyekhez (pl a Szabadság-híd és az oroszlán).

    (#19066) psajti ez igencsak hangulatos lett, jól áll neki a monokróm

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák