Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sz.j

    nagyúr

    válasz katt777 #329 üzenetére

    "Az igényes user olyan lapot vesz, amely tökéletesen - és beállíthatóan - szabályoz minden rákötött ventit ..."

    Létezik ilyen lap? (És ha igen mennyiért?)
    Mert sajnos én ilyen lappal még nem találkoztam. Az eddigi lapjaim (Abit, Asus-ok, Giga) egyike sem az én igényeim szerint szabályozta a ventiket, hanem a gyártó által beállított, vélhetően a nagy átlagnak megfelelő fordulatokon.
    Elnézést érte, de a Te szóhasználatoddal élve úgy látszik "túl igényes" vagyok, mert nekem ne a lap mondja meg hogy mennyivel fog forogni a venti (mert ugye az un. finom szabályozásra nem igen van mód), hanem majd én, a mindenkori elvárásom szerint (netezés, komolyabb tuning, stb), beállítom azt! :K

    "... Ford. szabályzót a kondicionált fogyasztó (rabszolga) vesz, akivel elhiteti a marketing, hogy az kell neki, és a bolond kiad egy valag pénzt ..."

    Ezzel kapcsolatban csak annyit, hogy az eddigi jó tapasztalataim alapján pl. a mostani szabályzómat, ugyan úgy ahogy az előzőt is, nem vettem hanem csináltam (öt csatornás, terhelve 5,5-11,8V/1A, és kb. 2,5k-ból kijött). És ugye az egyedi készítés nem az "aktuális" marketingtől függ :DDD , hanem sokkal inkább az egyedi igényektől! :K
    De ha készen is vettem volna, akkor se az általad emlegetett marketing miatt tettem volna azt, hanem azért, mert ilyen igényem volt/van.

    De ezen kár "vitatkozni", ahogy a közmondás is mondja, ahány ház annyi szokás/elvárás.

    [ Szerkesztve ]

    Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu .... "Hobbioldal": www.ezisazis.nhely.hu

Új hozzászólás Aktív témák