Hirdetés

Aktív témák

  • clegane

    csendes újonc

    Üdv

    Egy olyan problémával fordulnék a tisztelt hozzáértőkhöz, hogy legutóbb 5 éve volt talán laptopom, PC-m sosem és lehet, hogy vásárolnék egyet. Az egyetlen, amit tudok, az a keret, nagyjából 160, max. 170k. A fő kérdésem az, hogy van e olyan lehetőség, hogy egy forrásból/webshopból beszerezzek minden komponenst? Azt sem tudom sajnos, hogy pontosan mi kell egy számítógéphez, tehát tápegység, videokártya, ház, alaplap, stb. stb. :(

    Játszani ilyenekkel játszanék, hogy Sims 3, Sims 4, Skyrim, meg pár gyerekkori kedvencemmel. Tehát nem a mostani szemkápráztató fantasztikumokkal. És mondjuk 1080p-ben, annál jobb felbontás nem kell. De ha az már sok, a 720p is oké nekem.

    [ Szerkesztve ]

  • Warrior913

    újonc

    válasz clegane #1 üzenetére

    Szia!
    Nem vagyok, elképszetően elmélyűlve a számitástechnika világában, de azért ebben tudok segíteni! :)
    A fő kérdésedre a válasz: Igen van elég sok ilyen oldal, az én személyes kedvencem a PCX webáruház [link]
    Felár ellenében össze is rakják neked a gépet. :)
    Vagy akár választhatsz az előre összerakott gépeik kínálatából, de előre összetett PC-ket a legtöbb számitástechnikai oldalról is tudsz rendelni.

    Azonban ha te magad szeretnéd az alkatrészeket összeválogatni, akkor figyelj arra hogy minden passzoljon :DD

    Ebben segítségedre lehetnek a gépösszerakás fórumon itt: [link] vagy az angol nyelvű pcpartpicker oldal: [link]
    Én inkább az elsőt ajánlom, hiszen ott jobban tudnak neked segíteni. :)

Aktív témák