Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    válasz I'am Dony #557 üzenetére

    Szia,

    2600ac-n ugyanez van, a lan1 elfelejtett működni a tegnap esti SRM update után.. :Y

    Épp van folyamatban lévő ügyem a supporttal, úgy mellesleg erre is rákérdeztem, meglátom, mit mondanak.
    Remélem, marha sürgősen javítják, mert ez ciki.
    Lan2-vel már semmi gond.
    Örülök azért, hogy ez nem egyedi hiba, mert így nem kell szervizeltetnem a routert. :DDD

    A supporttal kapcsolatban:

    Elsőre azt írták arra a hibámra, hogy a VPN Plus csomag futtatásakor jelentősen belassul a netem, hogy engedélyezzek support-ot az SRM-ben(ez eddig okés), és írjam meg az admin jelszavam email-ben(ez nagyon nem okés.). Erre azért visszakérdeztem, hogy ezt 2017-ben ugye nem gondolták komolyan, hogy majd egy akárhány hálózati eszközön átmenő, titkosítatlan emailben én megírom a routerem admin jelszavát?!
    Válaszban már kaptam egy https quickconnect-es tárhelyet, ahová egy szövegfájlban a többi kért adattal együtt feltöltöttem, de ez milyen már, hogy a biztonságára az ügyfél figyeljen, a Syno-nak mindegy? :(

    Plusz, a Support a vizsgálathoz kéri az SSH engedélyezését. Írtam nekik korábban, hogy tartok tőle, hogy amint engedélyezem, rá akarnak majd ugrálni a routerre.. és.. tényleg: engedélyeztem, és 3p alatt 2 db IP-t tiltott örökre a routerem, a log szerint. (én nem használom az SSH-t semmire, tiltva van alapból.)

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák