Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lela

    aktív tag

    válasz Kendek #479 üzenetére

    Nem akarom szét offolni a topicot, bár később lehet másnak is hasznos lehet a HDD kiválasztásában, bár azt gondolom ez a téma nem igazán ide tartozik.
    Az a helyzet hogy ha csak ledobom az asztalra a HDD-t bármi ráeshet, túl sérülékenynek tartom, ráadásul nagyon könnyen leseperhetem egy idétlen mozdulattal, a kábel is kis túlzással elrántja a kis könnyű 2.5-ös winyót. Nézegettem dokkolót ami jó megoldás lenne a jövőre nézve is, ráadásul az tud 3.5 ös winyót is fogadni, de utána láttam, hogy az meg adapteres ráadásul villódzik rajta a led...--> nem jó megoldás. Mint mondtad, az ASmedia chip támogatottsága miatt a startech a befutó ezért ott nézegetek, bár gondolom más gyártó is rak ilyen chipet a termékeibe.
    Még egy megoldás van, ráragasztom a router hasára és akkor nem zavaró, bár némi hőt biztos átvinne.
    Ezek között dilemmázok, bár a beépített kábeles nekem valamiért szimpatikusabb, masszívabbnak tűnik és a csatlakozó sem áll ki a házból, csak Magyarországon egy boltban találtam meg. Van egyébként valami különbség a1053 és a 1053E, vagy 1053-6G között?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák