Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ano

    őstag

    válasz Kendek #3100 üzenetére

    Nem csinálta meg ... próbáltam laptopról is vagy 10x, meg mobilról is vagy 10x, de semmi ...

    Sőőőt egyre érdekesebb anomáliákat csinál a router!

    Minden vasárnap hajnali 1kor van reboot (itt rögtön meg is jegyezném, hogya MESH node-ok nem rebootolnak, és nem is lehet ütemezést rájuk beállítani, szóval majd nyitok erre egy jegyet szerintem)

    Ma reggel azt vettem észre, hogy nincs net! Vagyis ez nem teljesen fedi a valóságot, mert net volt, router működik, DDNS és QC műküdik !!!?? de egyik kliens se !!! tud forgalmat generálni a net felé!!

    Annyi változott tegnap este óta, hogy az korábbi HSZ-ben említett manuális reboot után az FTP-s tűzfal-szabályban a tevékenységet "Engedélyez"-ről "Tiltva"-ra állítottam.

    De tegnap este ez után még működött minden rendesen.

    Ma reggel ezt vissza tettem "Engedélyezre" és reboot és most megint van net!

    Ez most mégis mi!!?? az a szabály csak az FTP szolgáltatás ész SRM közötti kommunikációért felelős, vagy nem?!

    Ui.: a Threat Prevention-t ideiglenesen leállítottam (csat stop volt és nem eltávolítás) ... bár elvileg ennek nem szabadna problémát okoznia!

    Synology RT6600AX felfedezés alatt

Új hozzászólás Aktív témák