Hirdetés

Aktív témák

  • aurora

    csendes tag

    Sziasztok!

    Sürgős segítségre lenne szükségem.
    PDA és gép közötti szinkronizálási gondom van.Ha a PDA-n módosítok valamit egy Excel táblázatban, akkor a következőt írja ki:

    "A nem támogatott tartalom és formázás elveszhet a munkafüzet mentésekor.Mentés másként=másolat készítése vagy a fájl felülírása.Elvet=a munkafüzet bezárása módosítások nélkül."

    Hiába választom a mentés gombot, az eredeti file-t nem írja felül, nem módosítja, hanem egy új excel munkafüzetet ment.Tudom, hogy a pocket excel nagyon hiányos, de hálás lennék ha valaki tudna erre segítséget, vagy azt hogy hol tudnám olyan verzióra frissíteni a PDA-n levő Excel-t, hogy képes legyen az eredeti file-t felülírni.

    Köszi előre is bárkinek, aki segíteni tud.:)

    A rendcsinálás a kisemberek mániája, a zseni átlát a káoszon!

  • aurora

    csendes tag

    Azt elfelejtettem megírni, hogy ezt egy olyan asztali gépen levő programhoz használom, ahol fontos lenne az adatok visszatöltése PDA-ról a gép megfelelő programjába.Szóval az nem megoldás, hogy engedek neki egy másolatot csinálni, és majd onnan visszaszinkronizálom.
    Van amikor a gépen módosítok a programban, azt simán feltölti a PDA-ra.Ha a PDA-n módosítok, visszafelé már nem akarja.Persze tudom a pocket Excel picit butább:), én pl. még a szorzat függvényt sem találtam meg.:(
    Köszi minden segítőnek!:)

    A rendcsinálás a kisemberek mániája, a zseni átlát a káoszon!

  • Viktor0610

    MODERÁTOR

    válasz aurora #1 üzenetére

    Az ilyen, azonnali kérdéseknek született ez a téma.
    A kérdésed tedd fel ott, ezt zárom.
    Köszönöm.

    Csak hogy válaszoljak is. Szerintem eltérő a két Excel-verzió, pl. 2003 és 2007, ezért nem képes felülírni az eredeti fájlt. Meg a 2007 más kiterjesztést is használ.
    Állíts be azonos mentési módot mindkét programban.

    A hozzászólásaid módosíthatod öt percig új küldése helyett.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy A54

Aktív témák