Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hcsongor92

    újonc

    válasz kriszpontaz #6 üzenetére

    Szia!
    A tegnapi napon végre meglett minden papír és a rendszám is, így elhozhattam a robogót. Nem volt egyszerű a zöld rendszám miatt, de nagy nehezen végül sikerült. :D
    Rögtön az elején megtapasztalhattam, hogy milyen az, ha pár százalék van az akkuban, és még hátra van 6 kilóméter hazáig, ugyanis a kereskedésből gyakorlatilag villogó akkuval sikerült elhozni. Az elején még szépen hozta a 80-at 20%-on, majd mire beértem a belvárosba, addigra már csak 9% volt az akkuban, és a 40-et is nyögve nyelősen érte el, szóval megálltam a munkahelyemen tölteni egy fél órát, hogy haza tudjak menni vele. :DDD
    Viszont tegnap estére feltöltött az akku, így el tudtam menni kipróbálni.

    Összességében eddig egész pozitív a tapasztalatom vele, 4kw-hoz képest egész jól gyorsul, emelkedőn felfelé is tartja a tempót városon belül 50-el. A hatótávról még nem tudok nagyon nyilatkozni, nyílván most az elején próbálgattam/próbálgatom, így annyira nem mérvadó, de egy 30km-es vegyes (városi+lakott területen kívüli) úttal 100%-ról 64%-ig ment le az akku kapacitás, ami talán elsőre nem is olyan rossz.

Új hozzászólás Aktív témák