Hirdetés

2019. augusztus 24., szombat

(#1) VladimirR

VladimirR
(nagyúr)

ertelmetlen topicock arasztjak el a ph!-t.
csak a mai termes(marmint amiket ma lattam meg ):
-hogyan szedjekhel not
-palik laci anyazasa
-idosek anyazasa
-humennyit bicikliztem
-micsinaltok gepezesen kivul
-sullyed a ph!

ez nem egy hardveroldal???????????????????????????????????????????????????

:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O

(#2) VladimirR válasza VladimirR (#1) üzenetére

VladimirR
(nagyúr)

na jo kisirtam magam, vlalmejik fonok torolje le esztet ha elolvasta, es eltoprengett rajta...

(#3) Cathfaern válasza VladimirR (#1) üzenetére

Cathfaern
(nagyúr)
LOGOUT blog

Részben igazad van. Épp ezért jó lenne egy olyan funkció, hogy a ''Fáradt gőz'' témákat ne jelenítse meg a fórummotor (ezt az adatoknál lehetne állítani). Ugyebár ezt most is tudha, hisz a főoldal így működik, szóval csak ki-be kapcsolhatóvá kéne tenni.

(#4) Sixkiller6 válasza VladimirR (#1) üzenetére

Sixkiller6
(őstag)

''...idosek anyazasa...''

szép, hogy már itt tartunk...
mivel én nyitottam, gondoltam szólhatok, hogy azért az a topic nem erről szól, nem ennek nyitottam. :((
csak ennyit
riszpekt

- no es importante -

(#5) Sixkiller6

Sixkiller6
(őstag)

amúgy meg a fáradt gőz épp ezért van, nemdebár?

- no es importante -

(#6) VladimirR válasza Cathfaern (#3) üzenetére

VladimirR
(nagyúr)

az elso problema, hogy nekem a login van homepagenak allitva az ie-ben, szal minden sz@rt latok, a masik meg jo hogy van faradt goz de ne ez vigye mar a foszerepet. csak nezd meg a hozzaszolasok szamat. erre utaltam azzal, hogy ez HARDVEROLDALVAGYMI

persze nem az en posztom eldonteni, mi valo es mi nem valo az oldalra, csak szoltam....

(#7) Cathfaern válasza VladimirR (#6) üzenetére

Cathfaern
(nagyúr)
LOGOUT blog

Mint írtam ezért kéne ezt kapcsolhatóvá tenni: te kikapcsolnád, így nem látnéd őket soha.

(#8) Panther

Panther
(HÁZIGAZDA)

Whew! Reméltem hogy az én topicom nem lesz a felsorolásban. :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#9) renegade válasza VladimirR (#1) üzenetére

renegade
(aktív tag)

csak néhány megjegyzés:
pontosan ezzel a felütéssel indult nem is olyan rég egy másik topic... s nem mondhatod, hogy nem tudsz róla, mert te is részt vettél durva szétoffolásában.:DDD
Na nem mintha ez így rossz lett volna. Szerintem kell a fáradt gőz szekció, ettől lesz emberközeli a ph!, s ennek köszönheti különleges voltát. Még ha az említett példa kicsit extrém is ( :D ).
Abban igazad van, hogy sok fölösleges, esetenként kimondottan gáz témát képesek nyitni olykor. Ezen a szinten én még nem féltem az oldalt, szerintem a gazdái, egyelőre legalábbis, kézben tartják az eseményeket.

Aki angyalt keres, de csak a szárnyakra figyel, könnyen lehet, hogy libát visz haza

(#10) rii

rii
(nagyúr)

ez egy hardver oldal, de ha CSAK a hardverröl beszélgetnénk, AKKOR süllyedne ele a PH! ... :)

of kosz.... riszpekt :)

"A valóságot figyelmen kívül hagyhatjuk, de nem hagyhatjuk figyelmen kívül a valóság figyelmen kívül hagyásának következményeit." - (Ayn Rand)

(#11) VladimirR válasza Cathfaern (#7) üzenetére

VladimirR
(nagyúr)

nem is csak a lathatosagrol van szo. minap olvasztam parci egyik irasat vmejik topicban, ahol (sztem vmi hasonlo jeleseg fojtan) egy elit? ph! olda/forum? nyitasan gondolkodik. en kb egy eve olvasom a ph-t, megpegig azert, mert itt sok segitokesz ember van, akik meg ertenek is a dologhoz. namost ha telleg! letrejon ez az elit cucc, ezen emberek elmennek oda, en meg maradhatok itt hujen (meg mas kivancsiak is), mer pont egy 200 hozzaszolasos nehan megszolalo papirzsacskot fognak oda meghivni, foleg ijenek utan

(#12) KERO_SAN válasza Panther (#8) üzenetére

KERO_SAN
(aktív tag)

sztem azzal is sullyed hogy a hozzaszolasaid 90%-a arrol szol, hogy legyen uj keped, vagy uj rangod, vagy arrol hogy mekkora ph addikt is vagy te.

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#13) VladimirR válasza Panther (#8) üzenetére

VladimirR
(nagyúr)

mejik? :)

(#14) VladimirR válasza Panther (#8) üzenetére

VladimirR
(nagyúr)

mejik? :)

(#15) Cathfaern válasza VladimirR (#11) üzenetére

Cathfaern
(nagyúr)
LOGOUT blog

Szerintem annyiban tévedsz, hogy ha lenne egy ilyen elit fórumrész, akkor pont, hogy ott mennének az ilyen topic-ok :) Hisz ha megnézed, egy-két kivételtől eltekintve, a régiek nyitják ezeket, s nem az egy-két hsz-es újoncok.

(#16) VladimirR válasza renegade (#9) üzenetére

VladimirR
(nagyúr)

1 az az oldal felepitesevel volt kapcsolatos: fooldal elrendezese, hirkereso... ittmeg a forumozokrol
2 aznemenvoltam:))):))):)))

(#17) Snowman21 válasza VladimirR (#6) üzenetére

Snowman21
(tag)

Az én topikom benne volt a felsorolásban és akkor mi van?
Éjjel 2:22 van még ilyenkor is hardverrel kapcsolatban akarsz beszélgetni akkor neked más már nem is létezik, csak a gép, napközben nézd meg ennek ugysincs helye, akkor majd főszereplő lesz a hardver meg minden egyéb hozzá tartozó nyalánkság..

(#18) VladimirR válasza Cathfaern (#15) üzenetére

VladimirR
(nagyúr)

-hogyan szedjekhel not kvazi tag
-palik laci anyazasa ujonc
-idosek anyazasa lelkes ujonc (ezzel a topiccal)
-humennyit bicikliztem rii telleg seniorg tag------------csak ez kivetel
-micsinaltok gepezesen kivul ujonc
-sullyed a ph! tag

(#19) VladimirR válasza Snowman21 (#17) üzenetére

VladimirR
(nagyúr)

1 nem a szemejed ellen iranyult
2 nappal: delelott alszok, delutan melo ejjel akcijos internet 0,50FT/perc, mer nem futtya

(#20) rii válasza KERO_SAN (#12) üzenetére

rii
(nagyúr)

1. ''......vagy arrol hogy mekkora ph addikt is vagy te.....''

az twollah volt ....

2. ........sztem azzal is sullyed hogy a hozzaszolasaid 90%-a arrol szol, hogy legyen uj keped

majd az aktuális személyek leállitják... miért jó hogy csámcsogotk mások ellen ....?

"A valóságot figyelmen kívül hagyhatjuk, de nem hagyhatjuk figyelmen kívül a valóság figyelmen kívül hagyásának következményeit." - (Ayn Rand)

(#21) Panther válasza KERO_SAN (#12) üzenetére

Panther
(HÁZIGAZDA)

Egy pillanat. Nem én voltam aki azt mondogatta hogy mekkora PH addikt. Összekeversz egy pingvinnel.

Amúgy meg mielőtt válaszolsz vmire, nézd meg a topikot, amiről beszéltem.

(#22) Panther válasza VladimirR (#13) üzenetére

Panther
(HÁZIGAZDA)

[L]http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=18271[/L]

(#23) VladimirR válasza rii (#20) üzenetére

VladimirR
(nagyúr)

felreertesek elkerulese vegett nem csamcsogas celjabol nyitottam topikomat, csak elegedetlensegemnek kivantam hangot adni. SENKI ne vegye szemeje ellen iranyulo tamadasnak, ha topicjat fentebb felsoroltam, ez volt az ot legutobbi ijen tema.

(#24) Panther válasza KERO_SAN (#12) üzenetére

Panther
(HÁZIGAZDA)

Ja és még valami. Nyitottam egy topikot egyszer régen Arckép request néven. OTT írtam arról hogy szeretnék arcképet, hogy kinek hogy tetszik a legújabb verzió, stb. Ha téged nem érdekelt ez a téma, miért olvastad a topikot? Ha meg nem olvastad, áruld el nekem: hol szólt a hozzászólásaim 90%-a arról hogy legyen új arcképem? Thanx.

(#25) VladimirR válasza Panther (#22) üzenetére

VladimirR
(nagyúr)

az rendben van, mivel bar nem hardver, lenyeges koze van az oldalhoz. viszont a zarckep utani nyvajgasod ''nemisojan'' reg elegge volt. bocs

(#26) Panther válasza VladimirR (#25) üzenetére

Panther
(HÁZIGAZDA)

Semmi baj, csak kérlek áruld el hol írtam még igen sokat az erre szentelt topikon kívül a dologról.

(#27) kamikaze boci válasza rii (#10) üzenetére

kamikaze boci
(őstag)

Nem az off témákkal van a baj, hanem az arányokkal. Mer' amúgy tényleg elkettyik a hangulatot az ilyen ''hogy **** *** a tevét, hogy ne rúgjon hasba'' típusú topikok. Szerintem ezt se lehet a végtelenségig elviselni.

egyéb állatfajták

(#28) rii válasza VladimirR (#25) üzenetére

rii
(nagyúr)

Parci is megmonta, hogy az ösibb tagoknak lehet egyéni arcképük.... és Panther egy kicsit ösi tag... :) amugy Panther csak azért kért sajátot, mer Adinak is volt, meg Mattiasnak vagy kinek... bocsánat, nem emlészem a nevére, de egy sznóbordos volt a kép... :)

(#29) Panther válasza rii (#28) üzenetére

Panther
(HÁZIGAZDA)

Mattyer :)

(#30) VladimirR válasza rii (#28) üzenetére

VladimirR
(nagyúr)

ebbe nem kivanok belefopjni, mert NEM sajnalom tole a sajat kepet, csak felfozta, es megemlitettem

(#31) VladimirR válasza kamikaze boci (#27) üzenetére

VladimirR
(nagyúr)

valoban az aranyokkal van a baj. bar osszesitesben meg mindig a hardver vezet, egyik hardverelem/kategoria sincs ojan nepszeru mint az ''anyazas''

(#32) rii válasza kamikaze boci (#27) üzenetére

rii
(nagyúr)

Szerintem ezt se lehet a végtelenségig elviselni.

ez igy igaz .. én erre nem is tudok mit mondani .... :)
talán engettesék meg egy linket ... tölem ... :)

[L]http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=18080&start=1000000#msg255[/L]

MSG #125 kb. a második fele. .... :) én igy látom .... :)

(#33) rii válasza Panther (#29) üzenetére

rii
(nagyúr)

tanksz :)

(#34) Panther válasza rii (#32) üzenetére

Panther
(HÁZIGAZDA)

#127-et is olvastad? :D

Vladimir: várom válaszod továbbra is. Tényleg érdekel a dolog.

(#35) kamikaze boci válasza rii (#32) üzenetére

kamikaze boci
(őstag)

Jól látod, amennyiben tényleg ez tette sikeressé a PH!-t. Én csak néhány (talán négy?) hónapja regisztráltam, ha ez így megy a kezdetek óta, akkor nem szóltam.

egyéb állatfajták

(#36) rii válasza Panther (#34) üzenetére

rii
(nagyúr)

igen... :)

sztem folyamatban lehet..... rajtad kivül senki nem reagálta le .... :)

(#37) rii válasza kamikaze boci (#35) üzenetére

rii
(nagyúr)

én csk azt mondom, hogy a fontos dolgok
1. forgalom
2. jól érezzék magukat a tagok (forgalom javára)
3. rend (de ez a forgalom rovásáta menne, ezért nem lehet korlátozni a ''süket'' témák nyitogatását.... vagy csak ''módjával'' és csak szélsőséges esetben)

de ha nem igy van, kérlek szójjatok rám..... !!!!!! :)
// ksözi, hogy megnézted... :) nem akartam ide is berakni... eléggé nem rám tartozó dologról kellett állást foglalnom .... :)

(#38) rii válasza kamikaze boci (#35) üzenetére

rii
(nagyúr)

sikeressé a PH-t én nem tudom mi tette.... az egész PH ahogy van ... arcképek, ''rangok'', szin, hirek, tagok, kötetlen témák, moderátorok.....

de a PH fennmaradásához kell a forgalom... a forgalomhoz pedig nem leeht korlátozni a tagokat ... :)
22-es csapdája :)

(#39) rii

rii
(nagyúr)

------------hogyan szedjekhel not -
ez rélleg YUCK
------------palik laci anyazasa
ez egy fórum, ahol megbeszélik az meberek, ki mit gondol.... DEN is beleirt ebbe ... és egyszer sem hordta le a topicot, csak PALIK LACIKÁCSKÁT, mer meg is érdemli .... :)
-idosek anyazasa - ebben a topicban a topicnyitó le lett hordva ugyhogy formálódik... tehát jó :)
-----------humennyit bicikliztem - olvasd el. .... kis hijja, hogy itt vagyok, és nem ''máhol'' ... :)
-----------micsinaltok gepezesen kivul - nemtom....
-----------sullyed a ph! - a zuglódással csak még több fórumozó fog hangot adni, és ezzel megoszzátok a PH-t ....

(#40) kamikaze boci válasza rii (#37) üzenetére

kamikaze boci
(őstag)

Miért emlékeztet engem ez a valóságsókat meg a délamerikai gagyikat működtető logikára? :DDD Hosszú távon is így van ez? Egy jó hardveroldalra ezért járnak az emberek (akár hozzáértők, akár tanulni jönnek ide)? Nehogy félreérts, kizárólag a jószándék vezet. Úgyhogy mielőtt megbántanálak, jobbra el.

egyéb állatfajták

(#41) rii válasza kamikaze boci (#40) üzenetére

rii
(nagyúr)

a kettö nem zárja ki egymást .....

van a aki floodol, van aki offol, meg van aki csak értelmes dolgokat ir ....
abszolut nem bánatsz meg, mert tudom, mi bánt téged/titeket .... :)

szerintem lehetetlen, hogy csak a száraz hardware, sotware legyen .... :)

(#42) VladimirR válasza rii (#39) üzenetére

VladimirR
(nagyúr)

1 olvastam, orulok hogy nem lett bajod, leirom neked is NEM a SZAMEJED elle ban
2 nem a topicok tartalmaval, hanem annak hianyaval van a bajom
3 nem kivanom megi=osztani a ph!t csaak ma ijem kotekedos napom van

ITT ZARJUK LE EZT AZ EGESZET, holnap majd elolvassa egy hazigazda, es remelem letorli. <--PONT

(#43) twollah válasza VladimirR (#1) üzenetére

twollah
(nagyúr)

Osztom a véleményed, hogy a ph színvonala egy ideje kegyetlenül lecsúszott.

(#44) misimagaki

misimagaki
(aktív tag)

Szerintem nincs semmi baj a PH!-val. Nyár van, most mindenki egy kicsit kienged. Természetes, hogy olyan dolgokat is megvitatásra dobunk fel, amelyeket egyébként nem.
Én részemről azért szerettem meg a PH!-t, mert a szakmai tartalma szerintem igen magas, a fórum pedig kulturáltabb, és szakmailag is tartalmasabb, mint a neten található hasonló oldalak fórumai.

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#45) &rew válasza misimagaki (#44) üzenetére

&rew
(addikt)

Lehet, de ez tavaly nyaron nem volt ennyire feltuno. Vagy legalabbis _nekem_ nem tunt fel.
Kozben rajottem a megoldasra: a forumokon az osszes szakmai problemat megvalaszoltak mar, ezert csak azok nyitnak hw celu topikot, akik lustak a keresot hasznalni :DD

(#46) misimagaki válasza &rew (#45) üzenetére

misimagaki
(aktív tag)

Pedig előfordulhat az is, hogy a keresővel - mondjuk egy órán belül meg lenne a válasz, míg egy új topic-kal akár napok is eltelhetnek amíg lesz megoldás. Előfordulhat, az is, hogy nem lesz válasz, mert átsiklik mindenki a téma felett, mert ''erről már annyit olvastam, hogy a könyökömön jön ki''. Ilyenek voltak pl. a nyár elején a CPU hőmérsékletes topic-ok.

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#47) Protoss válasza VladimirR (#42) üzenetére

Protoss
(senior tag)

Hali!

Előljáróban, nem kötekedés végett irok!!!

Véletlenül nem az bújik meg a ''háttértárban'', hogy esetleg 1 szakmai kérdésre nem reagáltak kellően sokan?:)De akkor lehetne akár, hogy kedvenceket állítasz össze a témákból és így szépen felosztjuk a phzókat. Lásd termi*** ott keményen szakmai, de senkiről nem tudsz semmit. És ahoz, hogy p.: digikamról infót kapj külön reg procedura.

Véleményem szerint nagyobb gond, hogy sokszor bizony az újoncokra páran úgy rontanak rá topikokban; Hát még ezt sem tudod! :(

Üdv

Ne glettelj, a vakolás jobb

(#48) &rew válasza misimagaki (#46) üzenetére

&rew
(addikt)

Hehe :) Nekunk, PH! forumozoknak semmi sem jo: ha nem szakmai a tema, azert. Ha szakmai, de mar tobbszor volt, azert. Ha szakmai es meg nem volt rola szo, akkor leul, mert nem tudunk rola eleget beszelni :DD
Szerintem kulturalt megoldas, amit nehanyan csinalnak, hogy ha egy sokadszor felvetett tema van, megemlitik, hogy 'kereso' vagy ecceruen belinkelik es kesz.

(#49) Protoss válasza &rew (#48) üzenetére

Protoss
(senior tag)

:C

Ne glettelj, a vakolás jobb

(#50) misimagaki válasza &rew (#48) üzenetére

misimagaki
(aktív tag)

Ez a van sapkája azért, ha nincs, akkor azért, vagy ha füstszűrős akkor azért, ha nem füstszűrős akkor azért... :) :DD
Nagy igazságot írtál le.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.