Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frenk

    aktív tag

    válasz .tnm #43158 üzenetére

    A vásárlást követően telepítettem - először a steam-et majd a játékot. Létrehoztam a steam fiókot, email leellenőrizve, minden ok. Ezt követően uninstall mind a játéknak majd a stem-nek. Megnéztem a steam könyvtár teljesen leszedve. Ezt követően próbáltam újra telepíteni a játékot - először a steam feltelepült, fiókom rendben. A fiókomnál - játékok - már látható is az F1 2012 és a telepítést kiválasztva Csak online telepítés van - nincs választás a DVD-s telepítésről. Viszont a DVD-ről indítom a telepítést akkor fel is települ, de ekkor a steam nem érzékeli, hogy feltelepült a játék. Ekkor is csak a telepítés lehetőség látszik, amit kiválasztva ismét online lehetőség van - függetlenül attól, hogy végez a steam egy ellenőrzést. Az ellenőrzés után látszik, hogy több mint 7GB letöltés kellene.

    Azt nem tudom elhinni, hogy valaki megvásárol egy játékot 7-8 e forintért és csak egyszer használhatná a telepítéshez a DVD-t. Idáig nem volt steam-es játékom, csak Live, de ez így elég borzasztó, hogy ennyit kell "szórakozni" vele és még így sem jó. Hát ezért vicc.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák