Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GypsFulvus2

    őstag

    válasz .tnm #3014 üzenetére

    Én is úgy találtam, hogy ha kb 4 évente cserélem a rendszerem teljesen újra, közben pedig csak a használt piacon szemezgetek egyszer-kétszer, az kielégítő. A grafikára nem vagyok túl igényes, a leginkább gépigényes játék amivel toltam, a Witcher 2, meg a Skyrim volt. Ezeket a mostani HD5870-is elviszi high beállításokon az 1680x1050-es monitoromon. Túlnyomóan réges-régi játékokkal játszom, Wing Commanderekkel, Planescape Tormenttel, Deus Ex-szel, Thief részekkel. Nagyon kevés új kiadású játék van, ami engem érdekelne. Szóval ez a "végyé újjat minden évben" dolog engem hidegen hagy. Mint ahogy a full hd, meg 4k mánia is. A monitorom is "ősöreg", csakhogy ez még egy P-MVA panellel épített szerkezet, amit semmi pénzért nem cserélnék le egy hulladék TN-film paneles "fullhádéért" Mára már az IPS panel sem az, ami egykor volt...
    Szóval nekem tökéletesen elég a jelenlegi bő 2 éves konfigom, és jövőre is csak egy proci cserében, meg egy 79xx VGA beszerzésén gondolkodom, használtan. Nem hiszem, hogy bármely "next gen" (-nek hazudott) játék kifogna egy i7 2600K+HD 7970 kombináción.

    [ Szerkesztve ]

    "Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

Új hozzászólás Aktív témák