Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • honda130

    tag

    Sziasztok!
    Tudom, egyáltalán nem biztos hogy új topikot kell ezért a kérdésért nyitni, de bízom benne, hogy mindjárt első lépésként valaki oda irányít, ahova kell.
    Kérdésem az lenne, hogy a karácsonyra kapott új, Kingstone HiperX fury 120GB-os SSD meghajtómat hogy kell igazán jól beüzemelni. Telepíteni próbáltam rá a Win7-et, ami szépen 12 perc alatt úgy felment, hogy a végén felált és működőképes is volt. Tehát elvilag akár gyors is lehet a gépem, csak mégsem az, mert nem igazán érzem azokat a gyors indulásokat, amiről mindenki regéket zeng.
    Kell itt még valamit másképp csinálni, mint eddig a hagyományos meghajtók esetében?

    Válaszotokat előre is köszönöm!

    Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

  • Lenry

    félisten

    válasz honda130 #1 üzenetére

    nem kell vele semmi pluszt csinálni, minden ugyanolyan, mint HDD esetén

    viszont ha a géped nem igazán új, akkor egyszerűen nem tud rajta akkorát lendíteni az SSD, hogy nagyon látványos legyen
    én többek közt egy Q8300-as Core2 alatt cseréltem a rendszerlemezt SSD-re, és nem dobott akkorát, mint amikor ugyanezt az i7-2600-am alatt tettem meg.

    és egyébként igen, ezt az SSD topikban is megkérdezhetted volna, nem kellett volna új topikot nyitnod. további kérdésekkel javaslom az ottani szakértő kollégákhoz fordulni :)

    [ Szerkesztve ]

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

  • honda130

    tag

    válasz Lenry #2 üzenetére

    Köszönöm! Átmegyek az ssd topikba. Nem annyira régi a gépem, bár nem tudom ma mi számít réginek? AMD FX 6300-am van Asus M5A 99X EVO R2 alaplappal, 8GB HiperX Ram-mal, 2GB wideókártyával. Van ennél jobb gép, de szerintem ez sem olyan rossz. Köszi!

    Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

Aktív témák