Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MoRT2195

    tag

    válasz F-ECT$ #407 üzenetére

    Ruha-erő:
    - Spider-bro (ne felejtsd el használni és jól időzíts, mert egy csatában nem sokszor tudod használni)

    Ruha-modok:
    - Gél párnázás (ezt később leváltottam Teljes töltésű kondenzátorokra, amikor már az alap életerőm jóval 100 fölött volt)
    - Ballisztikus betétek (a DLC-kben ezt lecseréltem a Villámkisütőre)
    - Elsősegély (nagyon hasznos, egy harc közben többször, gyorsan újra tudod gyógyítani magad vele, csak ne felejtsd el használni, mivel nem magától aktiválódik)

    Eszközök:
    - A Pókhálóbomba nagyon jó dolog, használd, ha sokan vannak. Gyorsan le tud teríteni több ellenséget is akár, illetve ha nem terülnek ki rögtön, akkor is egy ideig ártalmatlanok.
    - Az Elektromos pókháló is hasonlóan jó dolog, használd sokszor.
    - Ha a fentiekből éppen nincsenek, akkor használd a Pókdrónt.
    - Ha már Pókdrón sincs, akkor használj bármi mást, minden eszköz nagyon hasznos és meg könnyíti a csatát.

    Remélem tudtam segíteni. Nem vagyok egy profi játékos, de ezt tényleg nagyon könnyen végig lehet játszani a legnehezebben. Ja és a legfontosabb a kitérés. Mindig térj ki az ütések és lövések elől, különben a fentieknek nincs haszna.

    Steam: Ricsi2195 || Xfire: farkasricsi || Origin: MoRT2135 || Uplay: Mort2195

Új hozzászólás Aktív témák