Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Tim82 #2 üzenetére

    Szinte mindenki Xena-ként ismeri Lucy Lawless-t (Főleg azt a sorozatot láttam tőle régebben, pedig a Battlestar Galactica-ban is sokat szerepelt), ezért picit meglepődtem rajta én is. De azért nagyon jó az alakítása, egy-két cinikus beszólásán pedig jókat röhögtem. :DDD

    Valóban, John Hannah-t utoljára a Múmia trilógiában láttam, és ott jóval fiatalabb volt. Sajnos eljár mindenki felett az idő. Viszont a színészi játékát ez nem befolyásolja, kifejezetten testhezálló szerepet kapott a filmben. :R

    Ami pedig a hitelességet illeti, nem a történelmi hűségre való törekvés volt a fő szempont a készítők előtt. Erről Stephan Selanski, a sorozat producere így nyilatkozott:

    "A történelmi eseményeket egy olyan nemzedéknek meséljük el, amely felnőtteknek szóló képregényeken nőtt fel, s elvárja a legújabb látványtechnológiát. A Kirk Douglas-féle filmre vajmi keveset fog hasonlítani. Messze el akartuk kerülni az ókori rómát bemutató filmekre oly jellemző, saru-és-kard klisét. A sorozat dinamikus, szórakoztató, lendületes lesz, s mivel fizetős csatornán megy, az R katogóriától sem riadtunk vissza." ;)

    Egy szó mint száz, az eddig vetített részekre egyre többen voltak kíváncsiak. Már az első résznek is több, mint 600.000 nézője volt, de a legutóbbi epizódot több, mint egymillióan látták világszerte a vetítésekor. Szóval a Spartacus: Vér és homok sikere egyre nő. :K

    Végezetül egy jó hír: Most olvasom, hogy a Spartacus-t alakító Andy Whitfield ismét egészséges, így hamarosan elkezdhetik forgatni a folytatást. Örülök neki, mert nekem nagyon tetszik a sorozat. :))

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák