Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tuhacsew

    csendes tag

    Hello!

    Én is nézegettem a Sony-kat FS-eket illetve konkrétan még a Sony Vaio VGN-A317M-et. Az utóbbi 17''-os képernyővel meg X600/128MB-al ennyi pénzért nem tűnik rossz vételnek.
    Az FS széria nem 6200-al hanem mondjuk 6600-al lenne szerelve már egy olyan előtt ülnék :(( A másik nagy kérdés a szerviz meg a garancia. Elvileg szervizelik itthon is mondjuk erről hallottam olyat is hogy nem. A garancia meg csak 1 év pedig egy ilyen gépre már elvárná az ember a min. 2-öt. Lehet hozzá venni még 1 vagy 2 évet de elég borsos áron sajnos (főleg ha utána viheted az Osztrákokhoz javíttatni de ez nem biztos). Meg valahol elhangzott még az is hogyha nem a hozzá kapott oprendszert rakod fel hanem elkezdesz variálni akkor nem nagyon hajlandó magát frissíteni a support-ról. Ár tekintetében nagyon megéri kimenni az Osztrákokhoz Bővebben: link itt érdemes előtte körülnézni olyan mint a mi Depo-nk.

    Valaki meg tudná erősíteni vagy cáfolni az általam hallottakat az jó lenne.

    Elvileg valamikorra ígértek FS szériát 6600-al ezt egy német fórumon olvastam de hogy mi igaz belőle passz. :F

Új hozzászólás Aktív témák