Hirdetés

Keresés

Hozzászólok Aktív témák

• zoka.

tag

válasz bartimre88 #6301 üzenetére

Igen így kéne működni az összesnek, mint ahogy te leírtad, és nem úgy ahogy én tapasztaltam a Keszthely mellettivel (Gyenesdiás kereskedők útja)
    Én se erre számítottam kinézetre se olyan nagyon adtak ez a 4 is csak úgy oda volt téve semmi védelem. De az eladón is látszott, hogy már lesz@rja az egészet, gondolom több éve ugyanott rohad minden nap. Amit el tudott mondani a gépről az kb, hogy felolvasta a fele specifikációt a honlapról.
    Úgyhogy szerintem akkor azt kijelenthetjük, hogy a Gyenesdiásiba ne nagyon menjetek, ha lehet.
    De te leírhatnád, hogy melyik az ahol te voltál! :)
    Ha már neked van egy ilyen notid akk egy kérdés: (éni s erre pályázom :DD )
    Mi mennyire ezüst és fehér rajta? mert képeken nem nagyon valós szerintem. Nekem a fekete vagy a kékes tetszene a legjobban az ezüsttől kicsit félek, ezért is akarnám élőben látni.
    A másik, hogy olyan honlapon, ahol össze lehet rakni olyant amilyent akarsz, ott lehet választani, h vinyó vagy ssd 128 (1*128) 256 (2*256) tal még 512 (2*512) a kérdés, hogy itt hogy oldják meg a 2 ssd belerakását? hogy az vmi speciális 1 helyen elférő, de mégis kettő vagy van még 1 hely valahol?
    Kijelző fényes vagy matt?
    Esetleg írnál valamit, hogy neked hogyna tetszik eddig a masina, meg melegedés téren hogy áll?

Válaszaidat előre is köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Hozzászólok Aktív témák

Hirdetés