Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #32077824

    törölt tag

    válasz Digitalis #2451 üzenetére

    Mindenkinek üdv, én is csatlakoznék az előttem szólókhoz - gép vásárlás előtt állok. Végigolvastam a figyelemreméltó írásokat és megpróbálom én is a tapasztalatotokat hasznosítani. Nekem elsősorban munkára (grafikai+képszerkesztés) kell a gép, és fontos hogy könnyű legyen. Két típus között gondolkozok, de egyre inkább a Sony Z felé billen a mérleg :) A Dell Precision M2200 [link] lenne az egyik befutó, a másik a Sony Vaio Z http://www.sony.hu/product/vn-z-series/vpcz11x9e-b Megpróbáltam minden létező forumon utánanézni, hogy a kijelzőről mit írnak. Egyértelműen a Sony nyert: az Adobe® RGB színtér 96%-át megjeleníti :C ami ugye komoly!! A Dell Precision M2200 kijelzőjéről csak annyit találtam hogy kalibrálás előtt kékes és hideg a színe, de Adobe RGB színtérről ebben az esetben szó sincs! Felmerült... a Machintos is, de miután PC-s rendszerben dolgozunk - el is vettetük (azzal együtt, hogy a Mac-en is fut már a Windows...)
    Ugyanazokkal a paraméterekkel (de a Dell-nél Core2 proc) az ár szinte megegyező a két típusnál. A Dell kicsivel nagyobb kijelzővel, 14.1" rendelkezik. Az igazság az, hogy iszonyatos ára van itthon mindkét típusnak, de fontos HU op. rendszer és a garancia is, ezért az itthoni vétel mellett döntöttem. Ha bármi hasznosítható gondolatotok van a fenti témában, kérlek benneteket segítsetek a döntésben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák